PARIS’TE HAFTA SONU- Karım ve Ferit

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

PARIS’TE HAFTA SONU- Karım ve Ferit

Paris’e indiğimizde karım da ben de çok keyifliydik. Çok sevdiğimiz bu şehre tekrar gelmenin heyecanıyla bir taksiye atlayıp otelimize vardık. Oldukça merkezi yerdeydi otelimiz. Vakit kaybetmeye niyetimiz yoktu. Valizlerimizi açar açmaz dışarı çıktık. Kış soğuğuna aldırmadan özlediğimiz güzel sokaklarda dolaşıyorduk. Vitrinleri, binaları, insanları seyrede seyrede saatler geçti. Soğuktan yorulduğumuzu hissedince ısınmak için bir Cafe’ye girdik. Ağzımız sulana sulana baktığımız vitriden nefis gözünen birer sandviç seçtik. Pencere kenarında bir masaya oturup gelen geçeni seyederek yedik. Hem ısınmış hem de dinlenmiştik. Banu’nun çok istediği bir müzeye gidecektik öğleden sonra.

Cafeden çıkmadan, karımın aklına kız kardeşinin burada yaşayan arkadaşı geldi. Parise gideceğimizi söylediğimizde kız kardeşi Aslı, arkadaşının adını vermiş ve mutlaka aramamızı söylemişti. Ferit’i aradık samimi bir görüşmeden sonra akşam yemeği için buluşmaya karar verdik. Günün kalan kısmını bir müzede geçirmeyi karalaştırdık.

Otele gidip biraz dinlenmek iyi olurdu. Yürüyüş uzaklığındaki otelimize döndük. Dinlenip duş aldık. Hazırlanmaya başladık. Karımın seksi giyinmeye çalışmasından Ferit için planları olduğunu anladım. Bunu söylediğimde gülerek “Aslı ‘Çok yakışıklı ve çapkın’ dedi. Ona da benden bahsetmiş. Başka erkeklerle beraber olduğumu senin için de problem olmadığını anlatmış.” Bunu duymak beni heycanlandırdı ama benden habersiz böyle bir plan yaptığı için de bozulmuştum. Banu bunu hissesince gönlümü almaya çalıştı. Kırıtarak yanıma gelip yanağıma yumuşak bir öpücük kondurdu. “Aşkım, çok yakışıklı şu resmine bak” dedi. Telefonundan Aslı’nın gönderdiği resmini gösterdi. Gerçekten çok etkileyici biriydi. Keyfini kaçırmak istemediğim için. Gülümsedim. “Tamam sevgilim” deyip dudağına doğru uzandım. ” Aaaa, Tarık! Makyajımı bozacaksın yapma” deyip dudaklarını kaçırdı. Yaramaz yaramaz gülümsüyordu. Artık heyecanını saklamıyordu. Bu konuda uzlaşmayı Banu’yla evlenmeden önce kabul etmiştim. Erkeklerden çok zevk alıyor, doymuyordu. Güzel ve güçlü bir kadın olduğu için her zaman istediğini elde etmeye alışmıştı. Banu’nun bu kişiliğinden çok zevk aldığımı da farketmiştim. Böyle harika bir kadının kocası olmak her şeye değerdi. Aşıktım ona. Bu duygularla onun hazırlanmasını seyrettim.

Taksiye atlayıp Ferit’in verdiği adrese gittik. Güzel bir restauranttı. İçeri girdiğimizde dört kişilik masada tek başına oturan Ferit’i tanımak hiç zor olmadı. Bize bakıp gülümsemesiyle onun da bizi tanıdığını farkettik. Biz yanına varmadan ayağa kalkmıştı bile. El sıkıştık. Karımın elini sıkarken “Aslı’nın dediği kadar güzelmişsin gerçekten” dedi. Sandalyesini çekip oturmasına yardım etti. Karım beklediği ilgiyi görmekten memnundu. Fazla etkilenmiş görünmeden sadece kadınsı hareketleriyle Ondan hoşlandığını belli ediyordu. Erkeklerin onun peşinden koşmasına alışmıştı. Ferit bana dönüp” Nasıl geçiyor geziniz, Tarık?” dedi. Gezdiğimiz yerleri gördüklerimizi anlattık. Ilgimizi çeken şeyleri konuştuk. Bize görülmesi gereken yeni yerleri söyledi.

Şarabımızı, ardından da yemeğimizi onun tavsiyelerine göre ısmarladık. Sohbet oldukça samimi sürüyordu. Güzel şarabın getirdiği rahatlıkla daha da keyifli olmuştuk. Artık karımla Ferit açık açık flörtleşiyorlardı. Karımın Ferit’e bayıldığını farketmemem mümkün değildi ama bu seviyeye gelindiğinde beklenen romantik yaklaşımı henüz görememişti. Tanıdığım karım karşısındakinden bunu almadıkca yeşil ışık yakmazdı. Biraz daha mesafe koyarak sürdürmeye başladı sohbeti. Ferit tavrını değiştirmiyordu. Karımın bir inatlaşmaya doğru gideceği anlaşılıyordu artık. Karım Paris’in ne kadar romantik bir şehir olduğundan bahsetmeye başladı. Ferit, “Buraya romantizm için mi geldiniz? ” diye çapkın çapkın gülümsedi. Karım da ” “Tabii. Bu şehirde bu hava varken…” dedi kendinden emin bir tavırla. Karşımda kadınlığını iyi bilen bir kadın ve erkekliğini iyi bilen bir erkek vardı ve onların güç savaşına şahit oldugumu farkettim. Konuşulan romantizmin karımla benim aramdaki romantizm olmadığı besbelliydi. Ferit biraz durduktan sonra, ” Romantizmden daha büyük zevkler de var” dedi. Gülmüyordu. Uzunca bir beklemeden sonra karımın gözlerinin içine bakarak, “Bu akşam istediğim, senin gibi bir kadını sadece kendi zevkim için kullanmak” dedi.

Karım bozuldu ama farkettirmemeye çalışarak “Senin kaybın o zaman ” deyip gergin bir şekilde gülümsedi. Ferit “Zannetmiyorum” dedi kendinden emin sert bir tonla. Ortam tamamiyle değişmişti. Karımın sinirliliği artık gizlenmez haldeydi. Hiç böyle bir durumda kalmamıştı. Ferit hesabı istedi. Yabancı ülkede Türkce konuşmanın özgürlüğüyle karşılıklı atışıyorlardı. Ben sadece dinliyordum. Karımın bu saygısızlığa cevabını vereceğinden emindim. “Çok adi, karaktersiz biriymişsin. Aslı nasıl seni aramamızı istedi anlayamıyorum” dedi karım. Ferit gülerek “Senin gibi bir orospunun bana adi demesi çok komik” dedi. “Kocanın yanında bana vereceksin, ben de sana canım cicim muamelesi yapacağım öyle mi? Sen bir orospusun. Sana layık olduğun gibi davranırım.” Hesabı ödedi, ayağa kalktı bahşişi ayrıca çıkarttı adeta bizim üstümüze atar gibi masaya attı.

Karıma dönüp kararlı bir ses tonuyla ” Arabamı getirmeleri 5 dakika sürer. Dışarıya gelin” dedi. Kapıya doğru yürüdü ve çıktı. Karım sinirinden deliye dönmüştü. Arkasından “HAYVAN! ” dıye bağırdı. Elleri titriyordu. Öylece sessizce durduk bir süre. Sarılıp sakinleştirmeye çalıştım. Beni ittirdi. Sessizliği o bozdu. “Gidip haddini bildireceğim bu orospu cocuğunun” deyip kalktı. Bende onu takip ettim. Hızla paltolarımızı aldık. Giymeyi bile beklemeden fırladık dışarıya. Ferit arabasına binmiş gitmek üzereydi. Bizi görünce ayni sertlikle karıma “Öne otur” dedi. Karım öne ben arkaya oturduk. “Sen bir öküzsün!” Diye başladı karım. Tam bir orospu çocuğusun. Burda olmamın tek nedeni sana bunları yüzüne karşı söylemek.” Ferit hiç karşılık vermiyordu. Karım 15 dakikalık yol boyunca öfkesini kustu.

Bilmediğimiz bir mahallede durduk. Park ettik. Ferit’le birlikte arabadan çıkıp onu takip ettik. Güzel tarihi bir apartmana girip küçücük asansöre sığıştık. Kimse bir şey söylemiyordu. Karımın sinirden ya da soğuktan titrediğini hissediyordum. Yine koyun gibi Ferit’i takip edip dairesine girdik. O kendi platosunu çıkartıp astı. Karım öyle duruyordu. Ben de yanında. “Çıkartın paltolarımızı “dedi sakince. Çıkartıp astık onunkinin yanına. Çekingen bir şekilde baktım etrafa. Evi çok güzeldi. Duvarda Antika olduğunu zannettiğim tablolar vardı. Salona geçti bizde ardından. Kanepeye oturmadan kendine bir içki aldı. Karşısında ayakta duruyorduk. Ayak ayak üstüne atmış Bize bakıyordu. Karım hala kendisini teslim olmamış gibi göstermeye çalışıyordu.

Çok uzun gelen bir beklemeden sonra derin sessizliği Ferit bozdu.”Çıkart üstündekileri” dedi karıma aşağılayıcı bir tonla. Karım ” Allah belanı versin ! ” diye cevap verdi öfkeyle. Ferit ” Hadi soyun! ” Diye tekrarladı isteğini. Karım titreyen elleriyle yavaş yavaş üstündekileri çıkartmaya başladı. Bluzu ilk oldu çıkardığı. Ardından mini eteği. Fermuarını açınca ayaklarının üstüne düşverdi. Şimdi siyah sütyeni, siyah dantel kilotu, siyah çorap ve çizmeleriyle dim dik ayaktaydı. Ne gururu kaldıysa ona sımsıkı sarılmış gibiydi. Ferit “Çıkart sütyenini” dedi. Iki saniye tereddütten sonra karımın elleri sütyeninin kopçasına gitti. Önden açılan sütyeni karımın fazla büyük olmayan dip diri göğüslerini Ferit’in gözlerine sundu. Uçlarını dikliğinden tahrik olduğu anlaşıyordu. Ferit’in gözleri karımın düz göbeğine, ince beline sonra da geniş kalçalarına kaydı. Pürüzsüz esmer teni yumuşak ışıklandırmayla daha da muhteşem görünüyordu. “Indir bakalım kilotunu.” dedi “Malını görelim.” Karım elleriyle iki yandan tuttuğu kilotu aşağıya doğru çekti. Bıraktığında o da çizmelerinin üstüne düşüverdi. O güzel kadınlığı ortadaydı artık. Feritin yüzünde çok hafif bir gülümseme hissettim. Karımın ortası çizgi halinde hafif kıllı kenarları pırıl pırıl tertemiz, dudaklı kadınlığı arzuya şişmişti.

Karım Ferit’e gözlerini dikmiş düşmanca bakıyordu. “Çizmeler ve çoraplar da” lafını üstüne eğilip çizmesini çıkarmaya çalıştı ama zorlanıyordu. Ferit bana dönüp ” Ne biçim koca olacaksın sen? Yardım etsene karına” dedi. Hemen yaklaştım. Omzuma tutunup arkaya doğru bir dizini kırdı. Çizmesini tutup çektim. Biraz zor olmakla birlikte ikinci çekişte çıktı. Öteki tarafına geçtim. Ayni şekilde ötekini de çıkarttım. Ardından da siyah çoraplarını. Artık karım çırıl çıplaktı. Bir tanrıça gibi duruyordu. Bakışlarında hiç bir yumuşama yoktu. Ferit bana “Sen de soyun” dedi. Karımın yanında üstündekileri tek tek çıkarttım. Sikimin kalkık olması eğlendirdi Ferit’i. “Hoşuna gidiyor ha?” Utancımdan yere baktım. Cevap vermedim.

Oturduğu yerden kalktı. Bize doğru geldi. Etrafımızda döndü yavaş yavaş. Elini Banu’nun yuvarlacık kalçasına koydu. Sert bir şekilde avuçladı. Sonra yavaş yavaş okşayarak arkaya belinin çukuruna ve sırtına geldi. Elini öne doğru kaydırdı. O taş gibi dim dik göğüslerinden birini adeta dokunmuyormuş kadar hafifçe okşamaya başladı. Banu’nun meme uçları dışarıya fırlamış, iyice kocaman olmuşlardı. Nefes alışı değişmişti. Hala gözlerinde öfke vardı ama zevk aldığını gizleyemiyordu. Ferit o kadar güzel okşuyordu ki onları kıskanmamak mümkün değildi. Karım biraz gevşemek üzereydi sanki. Tam bu sırada Ferit o kocaman meme ucunu iki parmağıyla tutup asıldı. Banu “AHHHHH!” Diye bağırdı. N’apıyorsun? Hayvan!” Tekrar gerilmişti. Ferit meme ucunu bırakmadan “Özür dile” dedi sakince. Karım aksine, “Bırak hayvan herif!” Diye haykırdı acıyla. Ferit, meme ucundan asılrak Banu’yu aşağıya doğru çekti. Önünde diz çöktürdü. Banu özür dilememişti ama acı içinde diz çöktü. Ferit meme ucunu bıraktığında ona öyle kötü baktı ki ayağa kalkıp üstüne saldıracak zannettim. Ama öyle durup dim dik gözlerine bakmaya devam etti öfkeyle.

Ferit karıma tepeden bakarak pantolonunun kemerini çözdü. Fermuarını indirdi. Kilotunun altında ki kocaman şişkinlik korkutucuydu. Karımın gözleri oraya sabitlenmişti şimdi. Ferit Kilotunu aşağıya çektiğinde canavar gibi yarak dışarıya fırlayıverdi. Aman allahım ne büyüktü. Kalın, damarlı. İri başlı. Karım, sesi soluğu kesilmiş ona bakıyordu. “Öp onu” dedi Ferit. Banu’nun durduğunu görünce yarağını dibinden tutup hızla yüzüne vurdu. Banu bu darbeyle şaşırmıştı. Kendine gelir gelmez başını yukarıya kaldırıp Ferit’e baktı. Arzularıyla gururu arasında gidip geliyordu. Ifadesiz bir şekilde başını ileriye uzattı dudaklarını birleştirip canavarın ucuna bir öpücük kondurdu.

Başını geri çekerken Ferit’in zevk suyu Banunun dolgun alt dudağıyla canavarın başı arasında uzadı. Işıkta parlayan ince bir köprü gibi görünüyordu. Banu dudaklarını hafifçe içeri kıvırarak sıvıyı içine aldı. Köprü kopmuştu.

Ferit karımın başını arkadan kavradı kasıklarına doğru çekerken “Em Orospu” diye soludu. Karım ağzını açar açmaz yarağını soktu. Boğulacak gibi oldu. Çok girmişti. Çırpınarak kurtuldu. Yarak ağzından çıktı. “Hayvan! Öldürecektin beni” diye haykırdı. Ferit kızmıştı. Tekrar saçından kavradı. Banu, “Tamam. Tamam. Alıcaam. Yavaş yap! ” dedi ve kendiliğinden ağzını açıp önündeki yarağı ağzıma aldı. Ferit’ ten önce kendisi yapmak istiyordu. Başını ileri geri oynatıp Ferit’e ağzını siktiriyordu. Ferit zevklenmeye başlamıştı. “Em orospu! Em!” Diye soluyordu. Karımın başını tekrar kavrayıp kasıklarına bastırmaya başladı. Karıma tepeden baka baka buna dakikalarca devam etti. Ara sıra ıslak yarağını çıkartıp Banu’nun yüzüne sürtüyor vuruyor sonra tekrar ağzına veriyordu. O zaman karım bir yandan onu emiyor bir yandan da taşaklarını avuçlayıp kalın gövdesini sıvazlıyordu.

Bir kaç dakika daha böyle devam ettikten sonra Ferit’in nefes alması değişti. Vücudu katılmaya başladı. “Ohhh! Orrrospuuuuuuuu! Mahvettin beni!” Karımın ağzına fışkırtmaya başladı. Karım kaçmaya çalışıyordu ama bırakmıyordu. Defalarca kasılarak döllerini boşalttı ağzına. “Ohhhhhh,” diye. Rahat bir nefes aldı. Başını bıraktığında Banu yere yığıldı. Yüzü gözü ağzından taşan döllerde sırıl sıklamdı. O özenerek yaptıgı makyajı bütün yüzüne bulamıştı. Perişan haldeydi.

Ferit gidip kanepeye oturdu. Bıraktığı içkisinden bir uydum aldı. Bir bana bir de yerde yığılmış haldeki karıma baktı. Uzanıp telefonunu aldı. Birini aradı. Kısa bir konuşmadan sonra bize dönüp, “Taksi on dakika sonra burda olacak giyinin hadi!” dedi sanki hiç bir şey olmamış gibi. Bu sözler karıma şimdiye kadar yaptıklarından çok daha ağır gelmişti. “Allah senin belanı versin! Hayvan oğlu hayvan!” Kızgınlığının verdiği enerjiye kalkıp toparlanmaya başladı. Ona hiç bakmadan giyiniyordu. Ben de giyinmeye başladım. Kötü olmuştum hem kendim hem de karım için. Giyinir giyinmez kapıyı çarparak çıktık. Karımın yüzünü silmek için bile beklememiştik. Ben bir kağıt mendil çıkartıp silmeye çalıştım yüzünü. Elimden alıp kendi yapmaya çalıştı. Taksi geldi birazdan. Otele kadar hiç konuşmadık.

Ertesi sabah sanki hiç bir şey olmamış gibi planladığımız şeyleri yapmak için çıktık. Unutmak istiyorduk olanları. Paris bize bunu unutturabilecek nadir şehirlerden biriydi. Hayran hayran dolaştık sokaklarda. Dükkanlara gire çıka insanları seyrede seyrede yıne günümüzü geçirdik. Akşam çok istediğimiz iyi bir restaurantta rezervasyonumuz vardı. Otele dönüp hazırlandık. Banu yine çok çekici giyinmişti.

Yer bulmak çok zor olduğu için daha gelmeden rezervasyon yaptırmıştık. İkimizde çok mutluyduk bu gösterişli mekana girdiğimizde. Yerimize doğru yürürken Diğerlerinin de karıma baktığını farkederek gurur duydum. Dün geceyi tamamen kafamızdan silmiştik. Paris’e gelme nedenlerimizden biri olan bu restaurantın tadını sonuna kadar çıkartmaya hazırdık. Gelen menülere göz gezdirdik. Şarabımızı ısmarladık. Ardından da yemeklerimizi. Gündüz gördüğümüz şeyleri konuşurken şarabımızı yudumluyorduk. Harika bir ortamdı. Birazdan yemeklerimiz de geldiğinde mükemmel olacaktı.

Garson yemekleri getirdiğinde mutluluğumuz doruk noktasındaydı. Tam bu sırada Banu’nun telefonu öttü. Mesaj gelmişti. Eline alıp baktı. Yüzü değişti. “Ne oldu? ” dedim. “Ferit hayvanı!” dedi. “Ne diyor?” Deyince telefonu elime verdi. “Sikmek için bir deliğe ihtiyacım var. 15 Dakika’ya kadar burada ol!” Yazıyordu. Altında da adresini yazmıştı. Kendimi tutamadım. “Adi herif. Çok bekler” dedim.

Banu çatal biçağı eline almış tabağındaki eti kesmeye başlamıştı bile. Ellerinin titrediğini farkettim. Çatalın taktığı parçayı ağzına götürmek üzereyken durdu. Yavaşça tabağa geri bıraktı. “Kalk hadi ! ” dedi. Aceleyle, yemediğimiz yemeklerin parasını ödedik. Garsonların şaşkın bakışları arasında hızla çıkıp bir taksiye bindik.

Binayı tanımamız, daireyi bulmamız zor olmadı. Ferit bizi üstünde bir bornozla karşıladı. Banyodan yeni çıkmıştı anlaşılan. Banu’ya hiç bir şey söylemedi. Paltosunu çıkarttı. Ben de çıkarttım paltomu. Banu’yu tutup çevirdi. Bir oda büyüklüğündeki antrede koltuğun koluna dayadı. Sırtından ittirip belini eğdi.
Eteğini kaldırdı. Kilotunu aşağıya sıyırdı. Hala giyindik olmasına rağmen karımın harika kalçaları, amı ve arka deliği ortadaydı şimdi. Ferit’in yapacağı her şeye razı görünüyordu. Ferit üstündeki bornozu çıkartıp attı. O kaslı vücudu ortaya çıktı. Kocaman yarağı dim dikti. Karımın arkasına geçti ve amına dayadı. İki yandan yuvarlacık muhteşem kalçalarını kavrayıp asıldı. Kasıkları karımın kalçalarına yapıştı. Bir kerede sonuna kadar sokmuştu. Karım “AAAAAAAAAH!” Diye haykırdı. Ferit” Oh! İşte tam ihtiyacım olan şeydi bu” dedi. Kasıklarını geri çekip tekrar abandı. Karım bir “AAAAAH” daha çekti. Ferit “OHHHH! Sen çok iyi bir orospusun.” Dedi. Biraz bekleyip anın zevkini çıkartırken kulağına “Söyle sen nesin? diye fısıldadı. Karım, “Ben bir orospuyum” diye cevap verdi.

“Nesin sen.” Diye tekrarladı Ferit.

“Orospuyum! Senin orospun”

Ardından yavaş yavaş gidip gelmeye başladı. Her seferinde ahlamalarından karımın içinin dolduğunu hissediyordum.

“Seni orospu gibi sikmek için çağırdığımı bile bile geldin değil mi?”

Karım “Evet” diye cevap verdi.

“Ne zaman çağırsam gelip altıma yatacaksın”

Karım yine “Evet” diye soludu.

Ferit koca yarağını yavaş yavaş sokup çıkartmaya devam ediyor, hakimiyetinin zevkini çıkarıyordu.

“Sen benim için sadece bir deliksin. Seni kullanıyorum” derken,karım

“Ferit, ben bir deliğim. Sik beni. Kullan beni! diye cevap veriyordu. “Sana sikilmeye geldim. Orospun olmaya geldim.”

Kulaklarıma inanamıyordum. Ferit onun resmen beynini sikiyordu. Her zaman kontrolü elinde tutan, karşısındakine etmediğini bırakmayan karım, Ferit in önünde bu aşağılık duruma razıydı. Bir iki saniye sonra çığlık çığlığa boşalmaya başladı. “Feriiiiiit! FERİİİİİİT!” Diye haykırıyordu. Banu’nun hiç bu kadar çabuk geldiğini görmemiştim.

Ferit Banu’nun üstündeki gücünü bu şekilde hissetmekten daha da azmıştı. Karımın kalçasına acımasız bir tokat patlattı. Karım “Ahhhhh! Diye bağırdı. Ardı ardına tokatlar patlıyordu o güzel kalçalarda. Karım bağırırken Ferit Vahşileşmeye başladı. O koydukca Karım zangır zangır sarsılıyordu. Altındaki koltuk her seferinde duvara çarpıyordu. Daha bir dakika bile geçmeden tekrar boşalmaya başladı. Ferit daha hayvanca sikiyordu artık. Ter içindeydi ikisi de. Kaslı vücudu gibi yüzü de geriliyordu. Ohhhhh! Orospu! Geliyorum amcığının içine!” Sarsılarak boşalıyordu. Geldikce geliyordu. Karım artık nefesi kesilir gibi ıhlıyordu. Ferit vurdukca ağzından garip sesler çıkıyordu sadece. Karım, içi Ferit’in dölüyle dolarken son bir kez daha orgazm olmuştu.

Sonunda Ferit karımın üstüne yığıldı. Nefes nefeseydi. Nefesi biraz düzelince kalktı. Yandaki koltuğa oturdu. Yarağı hala kocamandı. Pırıl pırıl parlıyordu. Ucundan beyaz dölü sızıyordu. Bana dönüp “içerde sehpanın üstünde telefonum var getirsene” dedi. Cevap vermeden telefonunu getirdim. Her halde yine taksi çağırıp bizi başından savacaktı.

Telefonu kulağına götürüp bekledi. “Aslı’cığım, sevgili ablan ve enişten karşımda şimdi. Ablan dün akşam yaptıklarımdan sonra köpek gibi geldi bu akşam da. Kocasının önünde orospu gibi siktim onu… Ya evet söyle Kemal’le Nermin’e. İddiayı sen kazandın” Güldü. “Evet canım sana yaptıklarının acısını çıkardım.”

Kemal’le Nermin bizim de arkadaşlarımızdı. Pek haz etmediğimiz bir çiftti. Sık sık bir birimizi iğneleyen laflar söylerdik. Ama ortak arkadaşlarımız olduğu için ayni ortamlarda bulundurduk. Her kez bilirdi aramızın iyi olmadığını. Aslı da ablasıyla sık sık atıştığı için onları kendine yakın bulurdu çoğu zaman. Aslı, Banu’dan daha güzel ve çekici olmasına rağmen hep ablasına bir şeyler ispat etmek zorunda hissederdi. Herhalde bundan dolayı Ferit’le böyle bir oyuna girmişti anlaşılan.

Karım da ben de şok olmuştuk. Neler oluyordu. Olanlardan kimlerin haberi vardı. Kıp kırmızı oldum. İçim sıkıştı. Karımın ne halde olduğunu düşünemiyordum bile. Bu defa onun taksi çağırmasını beklemeden doğruldu koltuktan. Beyaz sıvının sızdığı kadınlığının üstüne kilotunu çekti. Eteğini düzeltti. Paltosunu yerden alıp giymesine yardım ettim. Sinirden deli olmuştu. Hiç birşey söylemeden kapıyı çekip çıktık.

Dünkünden daha kötü bir haldeydik. Taksi bulup bindiğimizde artık kendini tutamadı. Ağlamaya başladı. Sarılmamı istemedi. Zayıf görünmek istemiyordu. Otele vardığımızda da hiç konuşmadık. Banu duş aldı. Yatıp uyuduk.

Uyandığımızda hala olayın etkisinden kurtulamadığımızı farkettik. Kendimizi yine Paris’in sokaklarına atıp unutmaya karar verdik. Hayalet gibi geziyorduk. Banu ara sıra telefonunu çıkartıp bakıyordu.

IKINCI BOLUM

Akşama doğru hiç iştahımız olmadığı halde bir şeyler yemeye çalıştık ama daha çok içki içtik. Oldukça kafayı bulmuştuk. Banu Ferit’e sövüp sayıyor, kokteylleri yuvarlıyordu. Sallana sallana dışarı çıktık. Otel yolunun yarısına gelmiştik ki Banu’nun telefonuna bir mesaj geldi. Ferit’ti. Yine ayni aşağılayıcı tavırda bir mesajdı. Daha detaylıydı bu seferki. Hemen gelmemizi ve antrede yazdığı gibi hazırlanmamızı istiyordu.

Banu’nun yüzüne bakıp ne düşündüğünü anlamaya çalıştım. Bütün öfkesine rağmen gideceğimizi anladım çabucak.

Ferit’in dairesinin Kapısı aralıktı. İçeriye girdik. Antrede duvara dayalı sehpanın üstünde bir not vardı. Okumaya başladık. Adım adım yapmamız gereken şeyler yazıyordu. Önce çırılçıplak çıplak soyunduk. Sehpanın üstündeki köpek tasmalarını boynumuza taktık. Pembe Banu, mavi benim içindi. Her şey çok güzel ve kaliteliydi Yine pembe ve mavi kuyruk gibi uzun kürk parçalarını farkettik. Elimize aldığımızda bunların takılı olduğu silikon parçalarını gördük. Bunlar kıçımıza sokmamız için yapılmıştı. Yanında krem vardı. Duraksadık. Banu ya baktım. Ucunu kreme daldırıp arkasına götürdü. İçine ittiriverdi. Sevimli pembe bir kuyruğu vardı şimdi. Ben de aynisini yaptım. El ve ayak bileklerimize de benzeri renklerden süslü bantlar taktık. Son olarak da başlarımıza renkli kumaş torbalar geçirdik. Şimdi sört ayak vaziyetinde salona girmemiz yazıyordu kağıtta.

Ellerimizin ve dizlerimizin üstünde yürümeye başladık. Banu önde gidiyordu. Kafasıyla kapıyı ittirerek içeri girdiğini hissettim. Ferit’in sesi duyuldu. “Sesime doğru gelin” diyordu. Dediğini yapmaya çalıştım ama bir kaç adım sonra bir sandalyeye çarptım. Banu’nun da bir şeye çarptığını duydum. Bir birimize de çarpa çarpa Ferit’in öbürüne gelmiştik sonunda.

“Fena olmamışsınız dedi” hafif gülerek. Bir Dakikadan fazla sessizlik içinde bekledik.

“Süprizim var size”
Başlarımızdaki torbaları çekiverdi. Bizi büyük bir şok bekliyordu.

Karşımızda Ferit’in kucağında mini eteği kıçına kadar açılmış Nermin duruyordu. Bu ana kadar kendini zor tuttuğu anlaşılıyordu. Artık tutamadı. “Çocuklar harika görünüyorsunuz!” Dedi gülerek. Başımızdan aşağı adeta kaynar sular dökülmüştü. Sarılıp Ferit’in yanağını öptü sevinçle. “Bakın başka kimler var” dedi. Arkamızdaki büyük ekran tv de Kemal’le Aslı’yı gördük. İstanbul’dan skype ile bağlanmışlardı. Mahfolmuştuk. Gülerek bize bakıyorlardı. “Ablacığım, enişteciğim harika olmuşsunuz” deyip heyecanla ellerini çırptı Aslı. Kemal de “Şerfinize Kuçu kuçular”diyerek elindeki viski bardağını kaldırdı. Kemal iddiayı kaybettiği için karısını Ferit’e göndermişti. Aslı da buna karşılık Kemal’in yanına gitmişti. Ama herkez durumdan fazlasıyla memnun görünüyordu. Biz donup kalmıştık. Önlerinde bacaklarımızın arasından sarkan kuyruklarımız boynumuzda süslü tasmalarımızla öyle duruyorduk.

Banu’nun artık direncinin kalmadığını hissettim. Ferit iki günde onun içindeki zayıflığı bulup çıkarmış bundan zevk almasını sağlamış hatta ona bağımlılık oluşturmuştu. Sarhoşluğun da etkisiyle kavgacı kişiliği ve gururu ara sıra dışarı vursa da şu anda yerde dört ayak vaziyetinde olmayı kabul ediyordu.

Ferit “Sizi görmek için öğlen geldi Nermin ” dedi. Nermin, “Size de içki verelim. ” dedi. Ferit’in kucağından atlayıp Banu’nun yanında eğildi. Bardağını uzatıp Banu’nun aralık dudaklarına getirdi. Hafifçe eğerek içirmeye başladı. Zaten alkollü olan Banu durumun etkisini azalmak İçin daha fazla sarhoş olmak istiyordu. Sonra benim yanıma gelip bana da içirdi

Nermin birazdan bizi tasmalarımızdan tutup odada dolaştırmaya başlamıştı bile. Tasmamın ipinden asıldıkça güzel çıplak ayaklarına bakarak onu takip ediyordum. Bizi yerde dört ayak vaziyette koşturuyor, yarıştırmaya çalışıyordu. Onlarda sarhoştu bes belli. Ama ortaya çıkan yarıştan çok bir karmaşaydı. Sonunda gülme kirizleri içinde Ferit’in kucağına atladı.
Nermin yerinde duramıyordu. TV ye dönüp, Aslı ve Kemal’e “Şimdi size güzel bir Show” dedi gülerek. Tekrar kalktı ayağa. Tasmalarımızdan çekip arkamız kanepeye dönük halde bizi yan yana getirdi. Ferit’in eline tasmaları uzattı. “Oynamasınlar yerlerinden” Ferit kayışların boynumuza en yakın yerlerini tek ayağıyla bastırdı. Banu’yla başlarımız yere yapışmıştı. Nermin “Kıçınızı havada tutun tatlı köpekler” dedi. Dediği gibi yaptık.

Kanepeye oturduğunu duyduk. Kıçımızdaki tıpaların çekildiğini hissettim. Kuyruklarımızdan çekiyordu. Flop diye hafif bir sesin ardından arkamın boşaldığını hissettim. Sonra da Banu’nun kini çekti. Tıpalarımız çıkmıştı. Nermin “İki boş delik! N’apsam acaba ?” Dedi şımarık bir sesle. “Tamam buldum ayak parmağımı sokayım buralara. ” Kıkır gülüyordu. Popomda ayağı dolaşmaya başladı. Banu’ya da aynısını yapıyordu herhalde. “Tarık’cığım, şu marmelat tabağını alıp bana doğru uzatırmısın lütfen?” Üstünde Mezelerin olduğu sehpaya uzandım zorlukla. Anlamıştım neden istediğini. Arkama uzatırken Çilek marmelatının güzel kokusu burnuma geldi. Göremiyordum ne yaptığını. Ama ayak parmaklarını içine daldırdığını sezdim. Birazdan ayağının kaygan baş parmağını arka deliğimde hissettim. Banu’nun “Ihhh !” Dediğini duydum. Hemen ardından da benim kıçıma sokuverdi ayağını baş parmağını.

Televizyondan Kemal’in “Of karıcığm harikasın. Mükemmel bir görüntü bu” diye heyecanlandı. Televizyondakileri unutmuştum. Başımı biraz daha zorladığımda rahatsızda olsa televizyonun köşesinde bizi nasıl gördüklerini görebiliyordum. Neriman’ın mini eteği yine kıçına kadar çıkmış, güzel çıplak bacakları iki yana açılmıştı. Ayakları bizim havaya kalkmış kalçalarımızın arasında kayboluyordu. Elleriyle kanepeden destek alarak ayni anda ikimizin içine ittiriverdi tekrar. Bununla yüzümüz yere tekrar yapıştı. Aslı’nın heyecanla “BASTIR NERMİN!” Diye bağırdığını duyduk. Sonra Kemal de katıldı karısını teşvik etmeye. “BASTIR NERMI ! BASTIR NERMiN !” Diye tempo tutuyorlardı. Nermin gülerek “BASTIRIYORUM ! SİZİN iÇiN BASTIRIYORUM !” Diye cevap veriyordu. Ferit te katıldı onlara. Gülüyor, eğleniyorlardı. Neriman olanca gücüyle ittiriyordu artık.

Aslı’nın ayak parmağının içimde oynamasından çok tahrik oluyordum. Zaten kalkmış sikim daha da sertleşmişti. Daha az utanıyordum artık. Karımın da benden çok farklı olmadığını tahmin ediyordum.

Nermin parmağını bir süre ileri geri oynatıyor sonra durup aşağı yukarı kıvırtıyordu içimizde. Biz de ona uyup dalgalandırıyorduk kalçalarımızı bilinçsizce.

Birazdan Aslının sesini duyduk. “Ablacığım bu benim Nermin’e sözümdü. Hatırlıyormusun? Geçenlerde o kalabalık gurupla yemeğe gittiğimizde nasıl bozmuştun onu herkezin içinde. Ertesi gün ona ‘Hiç üzülme. Ben sana bunun acısını çıkarttıracağım’ demiştim. İşte şimdi bu onun acısı. Ferit sağ olsun. Seni önümüze atıverdi bak. ”
Nermin,
“Aslı biliyormusun bu hiç de ceza olmuyor bunlara. Parmağım götlerine girdikce zevkleniyorlar. Nasıl oynuyorlar önümde baksana. “
Aslı,
“Tamam o zaman canım. Benim aklıma çok güzel bir şey geldi. Ablacığım, Ferit’in yarağını yemek istiyorsun değil mi?”

Banu cevap vermedi.

“Istiyorsun tabii. Hem de nasıl istiyorsun. Nermin’ciğim, Banu’yu sırtüstü çevir önünde ayağının altını yüzünün üstüne getir. Ferit sen de, Banu Nermin’in ayağının altını yaladığı sürece sik Banu’yu.” Herkez bu fikri çok iyi buldu.

Nermin ayak parmaklarını kıçımızdan çıkarttı. Ferit tasmalarımızdan çekip beni bir yana ayırdı. Banu’yu Nermin’in önünde Aslı’nın istediği gibi yatırdı. Sonra da bacaklarının arasına girip ayaklarını omuzuna aldı. Aslı “kamerayı biraz kaydirin tam yandan görelim” deyince ben, tekerlekli sehpadaki tv ve kamerayı kaydırdım. Şimdi tam istedikleri gibiydi görüntü.

Nermin yavaş yavaş ayağını Banu’nun yüzüne doğru indirmeye başladı. Ama ulaşamayacağı bir uzaklıkta durdu. Ferit de, Banu da öylece bekliyordu. Ferit hafifçe yarağının ucunu Banu’nun amına deydirip çektiğinde Banu’nun bütün vücudunun titrediğini gördüm. İçine gireceğini sanmıştı. Yalvaran gözlerle Ferit’e bakıyordu. Ferit ” Sikmemi istiyormusun.” diye sordu. Karım evet anlamında başını salladı. “O zaman rica et Nermin sana ayağının altını yalatsın”

Banu bir süre bekledikten sonra çaresizlik içinde ” Nermin, ayağının altını yalayabilirmiyim?” dedi. Nermin ayağını yavaşça indirmeye başladı. Ayağını kıvrımlari çok güzel görünüyordu. Dudaklarının biraz üstünde durdu. Karım dilini uzatıp dokunmaya çalışırken kaçırıverdi. Banu’nun dili boşta kalmıştı. Dilini içine çektikten bir süre sonra Nermin tekrar yaklaştırmaya başladı ayağını Banu’nun yüzüne. Banu tam dilini çıkartıp başını yukarıya doğru uzatırken tekrar kaçırdı. Banu deliye dönmüştü. “Ferit n’olursun gir içime” yalvardı.
Ferit,
” Nermin’in ayağını yalamadıkça seni sikmem” dedi gülerek.
Banu,
“N’olurursun Nermin ayağını yalıyayım.
Nermin,
“Çok mu istiyorsun bakiiim, kiz? Söyle!”

“Evet, Nermin n’ooolur Yalvarıyorum, ayağının altını öpeyim.”
Nermin bir kere daha ayağını yaklaştırıp kaçırınca, Banu kendini kaybetti. Elleriyle yakalayıp dudaklarını yapıştırmaya çalıştı. Biraz zorlanmadan sonra başardı. Ama Ferit, “Ellerini bırak ! Nermin idare etsin. Yoksa sokmam sana” dedi. Banu yüzüne yapıştırdığı ayağı bıraktı. Nermin biraz kaldırdı ayağını. “Öp ayağımın altını güzelim !” Dedi. Banu dudaklarını uzatıp şehveti bir öpücük kondurdu. ” Başla yalamaya şimdi” dedi. Banu dilini çıkartıp ucunu dokundurdu. Yumuşak yumuşak yalamaya başladı. Nermin “Hafif gıdıklıyor ama çok tatlı bir duygu” diyerek gülümsedi. Bunun üstüne Ferit elindeki kocaman yarağını karımın arzuya açılıp kapanan amınına dayadı bir kerede sonuna kadar kaydı. Banu’nun yüzü gerildi. Deli gibi istediği yarak artık içindeydi. Ferit bir kere girip çıktığında Banu inlemeye başlamıştı bile. Onun zevkten yalamayı unutacağını sanan Ferit “Yalamayı bırakırsan çıkartacağım sikimi unutma !” Diye uyardı. Banu için bunu devam ettirmenin zor olabileceğini tahmin ediyordum ama şevkle yalıyordu. Bir kaç gidip gelmeden sonra Nermin ayağını biraz yükseltti. Şimdi Banu ona ulaşmak için başını yukarıya doğru uzatıyordu. Yalamaya o şekilde devam etti bir süre. Nermin biraz daha yükseltti. Banu’nun, ayağını yalamak için girdiği zor durumları gördükçe hınzır hınzır gülümsüyordu. TV ekranından Aslı’yla bakışıp eğlendiklerini görüyordum.

Nermin, Ferit’in iyice hızlandığı bir anda ayağını tamamiyle kaçırıverdi yine. Banu’nun dil teması kesilir kesilmez Ferit Sikini çıkarttı. Banu mahfolmuştu. Önce Ferit’e sonra Nermin’e baktı panik halinde. “N’olur Nermin, n’olur ayağını yalıyayım. Yalvarırım. Kulun kölen olayım.”

Nermin gülerek yavaşça ayağını yaklaştırdı Banu’nun yüzüne. Banu başını kaldırabildiği kadar kaldırıp daha yukardayken yalamaya başladı. Ferit tekrar sikmeye başladı karımın bacakları hala omuzundaydı. Üstüne abandıkca geriliyordu o güzel bacakları ve kalçaları. Bu arada Nermin ayağını ara sıra uzaklaştırıp Banu’yla oyun oynuyor eğleniyordu. Bu yüzden de Banu gelecek gibi olmasına rağmen bir türlü gelemiyordu. Bir süre sonra ayağını sabit tuttu. Banu kolayca yalıyabiliyordu artık. Banu’nun gelmek üzere olduğunu inlemelerinden anlıyordum. Nermin birden çekti ayağını. Ferit de durdu. Sikini karımdan çıkarttı. Nermin Ferit’e “Sik beni artık! Bırak bu orospuyu.” Dedi .

Ferit yerinden kalktı. Nermin de. Ayakta öpüşmeye başladılar. Karımı hiç öpmemişti. Siki taş gibiydi. Nermin’in üstündeki bir iki parçayı da çıkarttı. Ikiside çırıl çıplaktı. Banu onların ayaklarının dibindeydi şimdi. Aşağıdan onları seyrediyordu. Ferit Nermin’in arkasını çevirdi. Belinden eğdi. Artık tanıdığım bir şekilde kalçalarına iki yandan asılıp amına soktu. Nermin zevkten inledi. Ferit hemen sokup çıkartmaya başladı. Nermin kendine bakan Banu’yu farketti. “Öp ! Yala ayaklarımı orospu! Belki siktiririm seni yine Ferit’e ” dedi. Banu bunu ikiletmedi. Yüzünü Nermin’in ayağına yapıştırıp öpmeye başladı. Karım kendini kaybetmişti artık. Ne deseler yapıyordu.

Ferit Nermin’in geniş kalçalarını iki yandan yakalamış sikiyordu. TV de Aslı ve Kemal’in de sevişmeye başladığını gördüm. İki çift bir birlerinin eşleriyle iki ayrı ülkede sevişiyorlardı. Biz de buna şahit oluyor ve zevklerine katkıda bulunuyorduk.

Nermin Ferit’in patlamak üzere olan yarağını yedikce bas bas bağırıyordu. Saçları ve iri memeleri sarkmış vaziyette sallanıyordu. Bu kadar uyarılmaya artık dayanamayan Nermin ayakta sarsılarak gelmeye başladı. Olduğum yerden Ferit’in kalın damarlı yarağının çıkıp çıkıp girdiğini görüyordum. Hayranlıkla izliyordum karım gibi Nermin’i de perişan edişini. Bir kaç dakika sonra da artık Ferit de dayanamadı. Kükreyerek dölünü Nermi’in içine boşalttı.
Artık yorulmuşlardı. Kanepeye gidip oturdular. TV de Aslı ve Kemal de bağıra bağıra geldiler. Karım ve ben onlara bakıyorduk. Ferit bize el işareti yaptı. Banu’dan yumuşamış ama hala küçülmemiş olan sırıl sıklam yarağını emmesini istiyordu. Bana da Nermin’in amını yalamamı işaret etti. Çok sevinmiştim. Hemen önlerinde diz çöküp, yüzümüz gözümüz vıcık olana kadar yalayıp emdik bu seksi yaratıkların organlarını. Boşalmamıştık ama anlatılmaz bir tatmin duygusun içindeydim. Karıma baktığımda Ferit’e arzulu ve itaatkar bir ifadeyle baktığını gördüm.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Office teki karim3

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Office teki karim3

Karimin baskasi tarafindan sikilip ardindan asyni kisi tarafindan para karsiligi satilisindan sonra ne edecegimi bilmiyordum bosasammi oldursemmi hic birini edemezdim.Cunki sikilmesi hosuma gitmisti tek hosuma gitmiyen pezevenkin ben lmamasi.Kararimi almisitim onu o esmerden geri almam bunun icin elinde ne oldugunu ogrenmem gerekti.Karim telefonunu kurcalamam izin verirdi bende bu durumu kulanip telefonunun kaybederse nerde olan bilgisini actim ve takip ediyordum.sabah ise giderdi mesai ye kaldigi gunler benziligin otoparkina giderdi hep ayni degisik biyere gitmek yoktu.Peki musteriyi nasil buluyor onu bilmiyordum ve aradan iki hafta gecti aksam mesaiye kalcam dediginde takip ettim ayni sekilde otoparkta baska bi araba geldi onun arabya bindi kucuk bi ormanlik alanda benim kariyi elin oglu geldi catur catur sikti isleri bitince esmere teslimata gitti.Ama ben o musteriyi takip ettim bu sefer ve isikta kenariya cekmesi soyledim cektide ne var falan fisman derken dedim ki ben seni gordum o kariyi sikirken escortmu dedim evet dedi numarasi ver bide ben sikim dedim herifin dedigi su sorarsa kim verdi adini verdi ben dersin dedi fiyat eder orospu pahli dedi hem de hotelde etmeyi istemezmis. ertesi gun aradim numarani su sahis verdi dedim evet buyur dedim escort kac para dedim 150tl dedi tek posta ama bu bildiklerine benzemez dedi pezevenk malini satmasini da biliyo tmm kabul ettim hotelde edelim dedim hayir olmaz dedi dedim nasil olcak arabada dedi iyi tmm dedim bu fiyata bari bi odada olsaydi iyi olurdu dedim sadece o bi yatakta sike bilirmis onu dedi.Ertesi aksama benzincide anlastik hemen is arkadasin arabasi ayarladim cunki kendi arabamlan karimi satiyodu it.Maksat esmeri karimdan uzaklastirmak herifi dovemezdim o kesin belime alarm silah aldim ve yola ciktim.Geldigimde onlar ordaydi akalarindan gectim kornaya bastim anladi arabaya bindi slm slm tanisalim benim falan bes dk sohbet etik kanka oldu benlen sordum bu kariyi nasil dusurdun dedim oda basladi.Bu kadin bunlarin office te calisan evli bir bayan oldugu anlati ve cok utangac ve kapali giyinen sohbet etmeyen biri oldugunu anlatti.Bir gun is yerininde calisanlara ozel isyerinde kucuk bir parti edilmis yilbasi yemegi dun gibide hatirliyom kendim zorlan gitmesini soylemistim partide alkolun olmadigi ve kendisin alkol getirmis oldugunu anlati.Ve bu kadin tek basina oturuken yanina oturup neyin varneden boylesin diye sormus karimin kendisin boyle oldugunu anlatmis.Esmer alkolu uzatmis cek acilirsin demis ve tum aksam birlikte gulup ictiklerini soylemis.Zilli iciyordu ama benlen cogunluklan.Kafasi guzel olunca eve gitmek istedigi ve araba surecek durumda olmadigini icin bi taksi carim eve oyle gidim derken esmer benbirakirim hemde kocanla tansisrim demis ama oyle bisey hic olmadi.Arabaya bindirdigi gibi bi hotele cekmis biraz burda icelim falan israr edince bizim keriz kabul etmis hotelin barinda icmisler bizimki kafayi vulunca odaya cikarmis hic itiraz etmeden.Odaya girer girmez benimki karsilik da verince hemen yataga yatirip kilotlu corabini gomlegini yirtarak soydugu anlatiyordu soyunca nekadar guzel oldugunu gormus ve yalamaya baslamis 10dk yaladiktan sonra iki ker orgazm olmus benim kari.Cikarmis sikini benim sarhos uyani vermis olmaz cok buyuk ama o saaten sonra kicini yirtsada o sk agzina girecekti haliyne 23cm olan yaragini yalamaya baslamis iki kere kusmus bi anlatiyo sulandira sulandira it ardindan vakitin geldigini vebelinin uzerine yatirarak bacaklarini hava kaldirip ucunu sokmus biraz oh pof tan sonra tumunu sokuncada bi bagirmiski bizimki sarhosluktan kalkmis is isten gecmismis git gelere baslamisimis dur yavas lutfen ama kim dinler meme uclarini istira istira sikmis bizimkisi artik yari baygin yari zevkten olurken cekilmis ustune akitmis.Bir sigara yaktim diyo bu kalkmis bizimki kendine geldigi icin toparlanmaya baslamis sacindan tutugu gibi sikine yapistirmis ve yalamasini istemis.Zavalim caresiz yalamis sigara bitince banyoya sokmus bi guzel yikamis domalmasini istemis ve pompaya devam bizimkinin ayaklari tutmaz hale gilince cevirip agzina bosalmis.Yikanmislar giyinmisler ama bizimkinin gomlegi yirtik esmer ceketini hediye etmis o aksam ve dedikleri su.Herseyi kameraya cektim artik benimsin istedigimde bi verme kocana gostertirim bagirmis ne fayda is icten gecmis.Ondan sonra taksiynen godermis ve o aksam sarhos gelmisti yikanip uyumustu ama giyimlerine bakmamistim.O gecen den sonra her sabahlari sikermis her isten cikarken bazen hotelde siktigini anlati gotunu sikip sikmedigini sordum hayir istemiyor falan demis.Ardindan bunu kulanmak aklina gelmis baska is arkadaslara nasil siktirim falan bi gun arabada zevk dorugunda sikiyomus baska erkege seni satacam deyince asla kabul edemem etme istedigin gibi sen kulan beni dedikten sonra seni boyle kulanacam beni dinlemezsen kocana gider herseyi iza ederim.Bu gerizekali da ogunden bu gune calismaya baslamis bi kurus almadan bosayacagimdan korkmus.hadi yeter kocasi merak etmedin isin gor dedi bana o sira silahi cektim mum gibi sondu benim kim oldugunu biliyonmu dedigimde kocasi senmsin dedi evet diyince lutfen oldurme etme falan fisman benim dedigim oldurmicem ama dediklerimi tek tek edeceksin tamami tmm dedi.
buz uzun oldu ama yasayin ani ve meraklanin msg larinizi bekliyom resim koymakta tereduteyim taniyan kesin olur diye..

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Soaring Chapter 1

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Blowjob

This is my first time writing on Literotica. I would like to thank you for reading this in advance. Also, if you want hardcore sex, I’m sorry to say it will not be in this chapter. There’s more story in here than sex but stay tuned, for the next chapter gets hot!

INFO/DISCLAIMER: No characters in the story that engage in sexual activities is under the age of 18.

*************************

The world is run by rich industrialists and businessmen. It would seem like the world had dropped back to the 1900s where the rich controls everything while everyone bows down to their dominion. It is the year 2021 and the world was at peace, even if it was a strained one. The rich and powerful had many vices: drugs, alcohol, sex to name the main three. While they do maintain the law and order, they also satisfied themselves to the extreme.

It wasn’t uncommon to see in the news about a rich man overtaxing his body with beers and woman and was hospitalized because his kidneys were failing. You might have been wondering, where are they getting all this women from? No, it is not slavery. Rather, the world’s countries each supply a percentage of 18 year old girls and boys (even rich women need some pleasure) to attend a 3 year long course in a private island school on the arts of sexual pleasure and obedience. Every year, this school will produce hundreds of thousands of experts that will be employed by the rich. It is in this world that Anabelle Tan Shun Xi (pronounced Shoon Si), an 18 year old Asian, lives in.

Anabelle was the third generation in her family to be born in America. Her great-grandparents had moved there when they were able to run away to the US during the revolutions in China. They lived in California just like every other Chinese immigrants had during that time and thus established their business there. They were modest inn keepers during their time but by Anabelle’s parents time, it was a booming business with chains of inns all over the Pacific coast and even one branch in Hawaii. The family was however very conservative and despite three generations exposed to Western culture and liberalism, they still had a very traditional mindset. They still had preference to having a baby boy than a baby girl. When Anabelle was born in 2003, her father was displeased but was consoled at the point that he had a chance to enter his daughter into the “school” when she was of age and become rich from that. So he named her Anabelle, Latin for loving, and Shun Xi which sounds harmless but it means to suck. Thus in combination, her name becomes love to suck. He was a particularly major male chauvinist and believe that women were just for running the household and for sex. Her mother, who’s grandmother was an American, was more liberal and did her best for her daughter. Anabelle also had a brother, who was born in 1996.

Thus at her high school graduation, she was sitting in her chair in the auditorium with a stunned expression. She had been sitting there for hours, even after the ceremony was over and everyone was long gone because she had hoped against being drafted into the School that she had heard so much bad things about. Being brought up in güvenilir bahis a conservative environment at home, she was quite the innocent and prudish girl. Her exposure to sex came from accidentally seeing her father fuck her mother in the kitchen when she was 8. She only knew how to masturbate because her friends had taught her. She only left the auditorium when it was beginning to get dark. As she left the place, she threw her graduation robes into the laundry bins placed outside the girl’s changing room. She had changed back into her jeans and t-shirt though for most of the day, she wore a black dress that had fitted her curves well. She didn’t have a bubble butt but it still drew many guys attention whenever she wore shorts or tight jeans (though it wasn’t often due to her father’s supervision). Her breasts were large contrary to popular believes that Asians had small breast. She had a 28C breast, though her mother’s American genes might have been the contributing factor. She also had a sharper nose as compared to most Asian girls in her school though she looked mostly Asian with jet black hair and dark brown eyes thus giving her a very exotic look.

As she walked the lonely dark streets in the cold, she regretted not having a jacket as the night only brought chilly wind. Once she reached home, her father welcomed her at the front door though he was furious she was late. He told her to eat up her dinner before he sent her to the airport that very night. This was too much for Anabelle and she started crying. This man was supposed to be her protector but instead, she was being thrown off far away like garbage. He withheld his screaming rage and slowly walked back into the house. Anabelle ate her last dinner without much enthusiasm while her mom had no appetite for anything as she looked at Ana with sad eyes. Once their dinner was done, her father led them out to the car and drove them to the airport. No one was sending her off as all her friends were busy having a party for graduation, so she was surprised when she saw one of her best friends at the airport.

“Liz, what are you doing here?”

“Well Ana, I’ve been wanting to tell you but I couldn’t bring myself to tell you that I was enlisted to the School. What are you doing here?” said Elizabeth Lee, a short, hot Asian American cheerleader as she noticed the luggage behind Ana. “Oh my, not you too?”

“Yes, me too,” said Ana as she hung her head in sadness.

“Ana, come back here and say goodbye to your family!” heard Ana from far off as her father beckoned her.

Ana slowly said her farewell to everyone, especially her mother as she was sad and scared of being away from her mom. Her grandfather told her that she will make the family proud, a rare thing to hear from him to any of the family. Her brother promised to excel at his work in running the inns now that she wasn’t there to cover for him. Lastly, her father pulled her to a corner when she said her farewells to him.

“Ana, I know I have been harsh for this many years. And now, I am regretting that rash decision I had made in the past for signing you up for this. No parents should be doing this and I am sorry. I have failed canlı bahis you as a father and as a man,” said her father as a lone tear ran down from his left eye to his cheeks.

Ana was stunned at her father’s confession. She never saw him as a being capable of saying he was wrong. Shocked, she replied with tears, “It is okay, dad. What is done is done. There’s no turning back and we have to just move onward. I will do my best there.”

“That is what I am afraid.”

*************************

The flight was uneventful though Ana heard an African American guy had fucking one of the air stewardess in the toilet. When tshe had landed, the airport was filled with people from all across the world. They were transported to campus on buses. Everything seemed quite normal to Ana and her hopes that it was normal rised. She was assigned to a room that was quite spacious with two bunk beds. Ana got the bottom bed and it was situated next to the window. She had three roommates from different countries. They were from various countries. They were from Japan, France and Vietnam. They were all freshmen and had no idea what was installed for them the next day. As Ana was a virgin, she had to go see a doctor on the next day for a rigorous check-up while her friends attended classes. This all seemed like a normal university to her and as she fell asleep in her bed, she thought it wasn’t so bad.

Her hopes were dashed as she woke up to the sound of moaning and grunting. When she looked out the window, she saw many people out on the lawn having sex. Some were nude, some just dropped their pants only but they were all doing the same thing. Hard, rough fucking. Ana became afraid of leaving her room but the supervisor for their corridor, a blonde senior named Mary turned them out. She told them not to be afraid and this was common practice in here. She explained that everyone was given supplements to take that increased their metabolism and also contained chemicals similar to morning-after pills. The increased metabolism and aphrodisiacs inside makes people horny and energetic. The people outside were just having sex because they had to contain their libido when they were back at home for the month long holiday. Now, they were free to release she said as she slowly masturbated through her skirt.

Ana rushed to the campus clinic and tried to ignore the debauchery happening around her. As she approached it, she noticed a bunch of guys having a circle jerk on a girl. The blonde girl wasn’t small but the guys towered over her, possibly football jocks. Ana watched in fascination as they sprayed her with ropes after ropes of cum, splashing all over her tits and face and getting stuck in her hair. As she had stopped to watch, a guy approached her from the back and tried to take off her tight jeans. His cock was erect and rubbing all over her jeans’ backside, leaving trails of cum. She struggled against him, trying to prevent herself from being fucked in front of all this people. Luckily, two of the jocks came over and pulled him off. The blonde girl, still covered in cum, came over to Ana. “I can see you’re new. I’m Olivia and under other circumstances, I would shake your bahis siteleri hand,” said Olivia as she gestured at her cum stained hand. “You can thank Rodrigue and Peter for saving you,” she drawled in her French accent as both guys did an over dramatic bow.

Ana giggled like an elementary school girl as she noticed their cocks swinging around when they made the bow before flushing red when she realized what she had just seen and did. She ran into the clinic after that.

*************************

“So Anabelle, you never had sex before?”

“Yes, sir, I’m still a virgin,” replied Ana meekly as she sat naked in front of the young doctor before her.

“Never masturbated?”

“No, sir, I do it once in awhile.”

“Let me check on this,” said the doc as he pulled on some gloves. Doctor Connor then attached some equipment to Ana to monitor her heart rate and pulse as well as to see how horny and close she was to orgasm. He then dipped his gloves in some sort oil containing aphrodisiac. He put his left hand on top of her pubes as she had held her legs tightly shut. He let the liquid drip and seep in between her legs while his right hand tried to pry her arms away from her chest. When she was distracted and her legs loosened a bit, Dr. Connor immediately tried to rub her clit but was pushed away by Ana. In resignation, Dr. Connor called Cathy the redheaded nurse in. Together, they managed to subdue the feisty Asian girl and strap her to the chair (something like the one’s you’ll see in a gynae’s clinic) with her young pussy exposed. It was slightly moist as the liquid was doing its job of arousing her. Dr. Connor slowly rubbed both her nipples till they were both hard. She was squirming and squealing at this new sensation, becoming more and more aroused. Dr. Connor teased her clit now exposed clit as her pussy continue getting wetter and wetter.

When she was practically dripping, he inserted his fingers one by one till she was accustomed to having two of his fingers inside her wet pussy. He slowly fingered her while licking and sucking her clit. Despite being extremely aroused, Ana was horrified and ashamed a man she did not know was touching her privates and even licking them! She tried to protest against his treatment but her protests fell to deaf ears. She was also feeling something she had never felt before: being pleasured by someone else. She was starting to enjoy Dr. Connor’s fingers as they deftly worked their way inside her pussy and his mouth that was bringing her to heaven as its tongue flicked across her clit. She started feeling lightheaded, as if she was soaring through the cloud when her whole body convulsed and shaked. Her pussy exploded in pleasure as she orgasmed into Dr. Connor’s face. She was on cloud nine, ignorant of what was happening as she squirted all over Dr. Connor. When her orgasm subsided and she was back to earth, she heard him say, “Yes, yes. Very healthy female. Powerful orgasms too. And very, very fuckable. Nurse Cathy, please come in.”

Nurse Cathy wondered why did the doc sounded angry as she reentered the room. “You gave me an incomplete file. She was a squirter and the file said nothing about it. For that, I’ll extend your punishment by another week. I’ll punish you right here!”

*************************

I will leave the story at this point and I hoped you enjoyed it. Come back next time for part 2

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Steph’s First Time

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Anal

I’ve had some really great times with Steph as you may know from my previous stories. Steph has also enjoyed the company of women as long as I’ve known her but that wasn’t always the case. She’s talked to me about her first experience before and I thought it would make one Hell of a sexy story. I decided to ‘interview’ her to get the story in much more detail, a request she was very enthusiastic about granting. So here it is, Steph’s story of her first time with another woman…

=============

It was a Sunday and San Diego’s football team would be starting shortly after 1 PM. Steph’s boyfriend at the time, Eric, loved football Sundays and often had friends or family over to watch the game. Steph wasn’t exactly crazy about football, but she liked helping to host the parties and see the guys cheering and carrying on.

On this Sunday they were keeping the get together small, it was just his best friend in college, Kyle, and his girlfriend Crystal coming over for the game. Steph wasn’t really good friends with Crystal yet, she just knew her through Kyle. Steph was only 18 at the time and a bit more reserved, so she didn’t really know what to think about Crystal the previous times they had met.

Crystal was undoubtedly a beautiful young lady. She was from Hawaii and definitely had the Pacific Islander look. She was very dark skinned with dark brown hair and brown eyes. She was a wild child too. Steph had never met a girl with a mohawk before and it kind of threw her a bit at first. Crystal also had multiple tattoos and piercings that were visible, and God knows how many that weren’t. It was a look that Steph wasn’t used to seeing on a woman, but it didn’t bother her. At 18, Steph was fairly new to the real world herself, so she looked forward to getting to know someone with a different background.

Kyle and Crystal showed up about 15 minutes prior to kick off and they looked the part. Kyle had a powder blue jersey on, and Crystal was wearing an oversized pink jersey draped down over blue jeans.

Eric and Steph showed their hometown pride by wearing standard navy blue jerseys with Steph’s tucked into some loose fitting white shorts.

The guys acted as usual. They drank some beer. They yelled and cheered at the television. They ate lots of chips. Rinse and repeat for four quarters.

Steph and Crystal spent some time watching the game and had some girl time in the kitchen, mostly just small talk to pass the time until the final whistle blew ending a disappointing loss for the home favorites.

After the game Steph and Crystal were in the kitchen cleaning up when Eric stepped in.

“Hey Steph, Kyle says that a bunch of the guys are going to the bar for the night game, you wanna go?” he asked.

“The bar? What the…Was he going to mention this to me?” Crystal interjected mildly annoyed.

She yelled from the kitchen towards the living room, “Kyle? Are you going out tonight?”

Kyle walked in with a sheepish grin on his face, “Doug just called, babe. He said the guys are meeting up tonight. You want to go?”

“Meh. Sounds like too much testosterone for me. I’m gonna hang out here a bit and help Steph clean-up,” she offered.

“Oh Crystal, you don’t have to do that. I got this under control, go ahead and have some fun with the guys,” Steph politely suggested.

Crystal insisted. “Well, I’d like to stay, if you don’t mind that is. It’ll give us some bonding time without the screaming and yelling in our ears. Sound good to you, Kyle?”

Kyle slapped her on the rear and responded, “Sounds fine to me, take all the bondage time you need, babe.”

Crystal looked annoyed. “I said ‘bonding’ not ‘bondage’. Pig.” She playfully kicked him in the pants as he walked back to the living room.

Television off. Men gone. The sweet sound of silence.

“Boys will be boys, I guess” Steph started.

“No shit, I just hope they have a designated driver. Kyle has a tendency of getting a bit carried away. Then when he gets home its a toss-up between fucking my brains out or passing out in a pool of vomit,” she sighed while rolling her eyes.

“Ah! A romantic!” Steph teased clasping her hands and looking star-struck.

“Oh, I love the guy. I just wish he’d grow up sometimes. It gets old after a while, you know?” she confided in Steph.

“How long you two been dating?” Steph questioned.

“Just over three years,” Crystal answered.

Steph reasoned with her. “Over three years and he still comes home to ‘fuck your brains’ out? Must be doing something right…”

“Oh he’s a damn stud, when he’s sober. If he drinks too much though?” she said tailing away sticking her pinky finger out.

“Alcohol does have that effect I hear,” Steph confirmed. “So what’s a girl to do if her man can’t…umm…perform?”

“Ha ha! I got other options for that, don’t worry about me,” Crystal bragged.

Steph went into sneaky gossip mode. “You mean like…toys and such?”

“Well, I certainly have plenty of those. güvenilir bahis siteleri But I was referring to booty calls actually,” Crystal explained.

“Oh my God!” Steph exclaimed. “You go fuck other guys while your boyfriend is passed out?!”

Crystal got a rather wicked look in her eyes. “I didn’t say I fucked other guys, I said ‘booty call.”

“I don’t get it. What’s the difference?” Steph asked totally puzzled.

Crystal ran her hand through her mohawk and slightly bit her lip.

“I just might have a couple girls on the side,” she said with a devilish grin.

“You’re a lesbian?” Steph gasped.

“No I’m not a lesbian. Lesbians like other girls. I’m bi-sexual. I like men AND women,” she explained.

Steph was completely caught off guard, she never suspected it.

“You mean you’ve…slept…with other women? Does Kyle know?”

“Hell yeah he does, sometimes I bring one over and we all have fun together. Just depends what I’m craving at the time. Sometimes I want the soft sensuality of another woman, sometimes I want the rough and tough man, sometimes I want them both.”

“Oh wow,” Steph said, actually caught tongue-tied having difficulty processing it. “It just never occurred to me, I’m happy with Eric and never even thought of the possibility…What do you find attractive in a woman that you can’t get from a man?”

“Are you kidding Steph? A woman’s touch is SO much different from a man’s. You’ve gone to the parties, you going to honestly tell me you’ve never kissed another girl before?”

“Well, yeah” Steph shyly responded. “But that was in a drunken stupor. It wasn’t attraction or anything.”

“Guys are very physical, it’s just the way they’re wired. ‘let’s get naked and fuck’. That’s cool, I like the physical play. But a woman’s touch is tender, caressing, much more erotic and sensual. It’s a totally different experience,” she explained.

“I have an idea, Steph” Crystal said and then held out her hand. “Come with me, I want to show you something.”

Steph was apprehensive. She also found herself curious though. She could relate to much of what Crystal said but still didn’t fully understand. Eric was physical and rough and she had wondered at times why he couldn’t be more gentle…more romantic. She hesitantly took Crystal’s hand.

Crystal smiled ear to ear and pulled Steph out of the kitchen. She skipped her way to the bedroom and Steph almost dragged behind her. They stood before the bed and Crystal spoke up.

“Okay, it’s bedtime. What happens. How do you and Eric get started. What moves does he got?”

Steph was flustered. She felt a little awkward discussing something so personal. She also knew the honest answer would not impress Crystal but she offered the truth anyway.

We usually get naked. We do some kissing, bit of groping. He usually likes to be on top…”

“STOP!” Crystal exclaimed. “Stop right there. How did you just go from kissing, to groping, to HIS favorite position so fast? What is your favorite position?”

“I don’t know. I…well…” Steph stumbled. She felt ambushed at this moment and almost shut down completely.

Crystal recognized her discomfort and changed tactics.

“Sit down on the bed, I’ll show you what I mean. Relax Steph, we’ll keep our football jerseys on, I promise you girl. Just let me show you what I mean real quick.”

Steph felt a little trapped but she still wanted to see how this played out. She played along and sat on the edge of the mattress.

Crystal stepped up onto the bed and came to sit behind Steph putting Steph in her lap. Steph tensed up at first, she was getting nervous.

“Oh my God girl! I’m not going to bite you. Take a deep breath and just relax already. Smile. Have some fun.”

Steph followed her suggestions. She breathed in deep, straightened up her posture, and let her shoulders relax down. Crystal gently brushed her hair aside exposing one side of her neck. She gently traced the back of her nails from the bottom of Steph’s scalp down her neck. It sent rapid shivers through Steph, instant goose bumps formed on her soft skin. Crystal slid her fingers over the shoulder of Steph’s jersey down to the sleeve. Her nails resumed contact with Steph on her upper arm and she slowly dragged the tips down the outside of her arm, over the elbow and down to her hand.

She took Steph’s hand in hers and turned it over. Her nails danced on the palm of Steph’s hand causing the muscles to involuntarily contract. Her fingers folded slightly and released. Crystal lovingly dragged her nails back up Steph’s forearm, across the tender flesh of her inside elbow, over her biceps and back to her shoulder. Crystal brought one nail up Steph’s neck and to her ear where she flipped her finger so the soft skin of her index finger lay on the top outer edge of Steph’s ear. Her finger gingerly traced the perimeter of Steph’s lobe back down to her neck. She flipped it over again and brought it over Steph’s cheek before letting her teasing canlı bahis siteleri touch float off Steph completely.

Steph was entranced. Everywhere the touch roamed it left goose bumps in its wake. Steph’s skin felt alive, on fire. When the touch left her, she instantly craved its return.

Steph only now realized her increased heart rate, her deeper breathing. She felt flustered, but in a good way. This was new and exciting. It reminded her of other sexual firsts. The first time she slept with a boy. The first time she touched herself there. The very first orgasm she gave herself so long ago.

Crystal smiled, she knew she had a captivated student. Teacher was going to have some fun.

“You see how soft and sensual my touch is? Has a man ever touched you like that, ever?” Crystal asked.

Steph’s voice cracked a bit as she struggled to speak, “na na no. I’ve never been touched that gently before. That felt nice though. It would be nice if Eric touched me that way…”

“Steph,” Crystal continued her lesson, “that’s not the only difference between a man and woman’s touch.”

Crystal leaned into Steph so her mouth was over Steph’s neck. Steph could feel the warmth of her breath teasing yet another reaction of goose bumps. Crystal whispered softly to her.

“Women also kiss much differently. Softer. Gentler. More passionate.”

She held Steph’s hair aside as she lowered her lips onto Steph’s neck and slowly kissed her way down to her shoulder. Steph’s eyes instinctively closed, savoring the soft, erotic touch assailing her skin. It was electric, and she fought to stay composed as the sensations struck her. Crystal slowly kissed her way back up Steph’s neck to her ear.

“Our lips are just so much softer, and more pleasant to kiss,” she whispered in Steph’s ear, heightening her anticipation.

Crystal reached up to Steph’s cheek and pulled her lips close. Crystal leaned in and their lips met. Her kiss was just as soft and pleasant as promised. There was a tenderness she’d never felt with a man before. Crystal broke the kiss and released Steph who opened her eyes.

Crystal bit her lip and smiled at her mesmerized student.

“Has a man ever kissed you like that before? Has he ever been that gentle with you?”

Steph was speechless and could only manage to shake her head.

Crystal slid her hand down Steph’s arm again until their hands met and fingers interlocked. She stood up and started dragging Steph with her.

“Come here, it’s time I show you your next lesson.”

Steph was entranced, she couldn’t deny Crystal even if she wanted to. Crystal walked her over to an empty wall in the bedroom and put Steph’s back up to it. Steph stood against the wall with a rigid posture, excited and nervous about what might happen next. Crystal stepped up to her, they’re jerseys pressed against each other.

Steph looked down shyly, and crystal lifted her head back up by the chin so their eyes met. She held her chin gently as they silently gazed into each other’s eyes for what felt like a silent eternity. Crystal looked right through Steph with a hungry desire but didn’t move. Steph buckled under the silence, her lip quivered as she saw the patient lust in Crystal. Steph’s eyes lowered to Crystal’s lips, they were all she could think about as she bit her own lip and smiled shyly. She licked her lips to moisten them for the inevitable and Crystal finally accepted the invitation.

Crystal closed her eyes as she leaned in to Steph’s kiss, and Steph reciprocated. It wasn’t the exploratory kiss on the bed. It was simple unadulterated passion. Crystal’s tongue gently explored until finding Steph’s. Their tongues danced together in a wet kiss as Crystal brought her hand to Steph’s left breast and started feeling her over the jersey.

Steph was overcome with her sensations. ‘It shouldn’t feel this right, should it?’ she thought to herself. She admired Crystal’s confidence in her technique, her knowing touch.

Steph let out an appreciative moan. Crystal had her student right where she wanted her. Crystal’s lips separated from Steph’s as she released her grip of Steph’s breast. She pulled back slightly, smiling in her confidence of the total dominance she held over her prey.

“Relax my little sweetheart, I’m going to show you how to get a girl to beg you for her release, to beg you for her sweet orgasmic bliss.”

Crystal reached down to Steph’s shorts and detached the top two buttons. She let the flaps fold open revealing the top front of Steph’s red panties underneath. Steph’s heart rate increased again in anticipation.

Crystal seductively bit her lip and smiled, easing Steph’s nervous anticipation. She slid her hand down the opening in Steph’s shorts and over the panties. Her fingers probed the soft cloth finding Steph’s precious spot underneath. As she started gently fingering Steph over the cloth, she leaned in to Steph’s ear and whispered.

“I’m going to tease your poor pussy until your begging to cum. bahis firmaları I’m going to get you so wet, you’re panties will be soaked.”

She started kissing and licking Steph’s neck while her middle finger slid over Steph’s panties tracing the length of her lips. Steph slid her foot out a little, widening her stance for the hand exploring her aching pussy. Crystal expertly teased it with the tip of her finger and she could feel the wetness forming under Steph. Crystal nibbled on Steph’s earlobe and moaned in her ear as her finger lightly pressed the panties inside Steph’s pussy. The cloth absorbed her wetness and coated Crystal’s finger as it continued to probe Steph.

Steph slid her hands inside her jersey to her breasts as she yielded to the pleasure building inside her. She fondled her nipples, gently pinching and squeezing them as Crystal’s lips danced back down to her neck and unto her shoulder.

Crystal slid her hand out and started to pull the jersey up and over Steph’s head. Steph raised her hands in the air as Crystal slid the jersey up but she stopped at Steph’s wrists. The jersey clumped up, forming a bond around Steph’s wrists above her head. Crystal pinned both of Steph’s hands above and slid her free hand back down Steph’s belly.

Crystal’s wicked grin returned again as she tormented her helpless victim. Her hand slowly moved down Steph’s belly toward her panties with her fingers stopping right at the edge. She paused again, letting the pace torment Steph.

“Please,” Steph whimpered.

“Please what?” Crystal asked.

Steph’s breathing was rapid now, her body was desperate for Crystal’s touch to return.

“Please,” Steph pouted at her, “I want to feel you inside me. I can’t take it anymore. Please fuck me.”

The desperation in her voice was reward enough to Crystal. Her fingers slid down inside the band of Steph’s panties and she cupped Steph’s pussy with her four fingers, just holding her in her hand. Steph widened her stance a bit more, inviting her new lover in. Crystal’s middle finger slid inside Steph and she gasped in pleasure. She was soaked by now and the finger slid in and out of her with ease. Crystal’s whole hand slid back and forth, massaging Steph’s pubic area and tickling her clit as the finger slid in and out. Steph flinched in blissful agony, wanting to use her own hands still bound above her.

Crystal leaned in to kiss Steph. This time Steph kissed her with a fiery passion. She was hungry and desperate for release and her kiss signaled her desire to Crystal. Steph pressed her tongue into Crystal’s and moaned into her as the pleasure intensified. She could feel her final release getting closer as she writhed against the wall.

Crystal broke the kiss and looked down at her hand indulging Steph’s wet pussy. She started to rub faster which induced louder moaning from Steph. Her hand went faster and faster, her palm slapping against Steph’s shaven mound as her finger slid in and out of Steph at a frantic pace. Steph’s back arched as she moaned to the sky, helpless against Crystals assault. Just as she was about to go over the edge, Crystal pulled her hand out abandoning Steph’s quivering pussy.

Steph looked at Crystal with pouting eyes, almost crying. “No! Please don’t stop! I want to cum! Please let me cum?” she begged.

“Not yet, my love. Soon, but not yet,” she replied as she completely removed the jersey binding Steph’s hands.

“Feel your pussy Steph,” Crystal ordered.

Steph slid her finger inside her panties and gasped. She was soaked. She felt up her own panties to find they were overflowing with her juice.

“That’s what a woman’s touch can do,” Crystal beamed with pride of her sweet torture. “Now you’ll feel what it’s like to cum in a woman’s mouth with her soft tongue on your pussy.”

Crystal grabbed Steph’s shorts by the waistband and pulled them down. She slid Steph’s panties off her and held them up, admiring the large wet spot in the middle.

Tossing the last of Steph’s clothes aside, she squared up in front of Steph and gave her another seductive smile.

With Steph still pushed up against the wall, Crystal leaned into her again and their tongues flirted one last time. Crystal started kissing her way down to Steph’s breasts. Crystal cupped her breasts and started kissing her nipples. She took them in her teeth and gently tugged, pulling them to their full erect length. She started sucking on them and flicking her tongue over the nipples in her mouth. Steph could only press her weight back against the wall as she melted from Crystal’s touch. She purred her approval as her hardened nipples repeatedly disappeared into Crystals hungry mouth.

Crystal knew it was time. She had tortured her poor young student long enough. She kissed her way down Steph’s stomach until she dropped to both knees below her. Crystal brought her mouth within inches of Steph’s pussy and looked up at her. The eye contact was the final tease. Steph looked down into her eyes and bit her lip. She nodded to Crystal her consent. She needed to cum.

Crystal reached around Steph and rested her hands on Steph’s ass. Stil staring up at Steph, she pulled herself in to her and put her tongue on Steph’s pussy, just holding it there at first.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Silk and Angels Ch. 01

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Animated Gifs

Cathy was lost in emotion as she opened the card from her brother.

‘Dear Cathy,

I know that I haven’t seen you in a very long time but I am hoping that this simple birthday card will make up for my absence. My time in the army is far from over but I am hoping to be home for Christmas. Please remember that I am always your older brother and will help you when you need it.

Good luck on your 21st sis,

All my love,

Jack

Xxxxxxxx’

Cathy knew that this birthday card will have been waiting to be sent out on the right day. There was no way that Jack could have sent the card when it was supposed to be sent out. Because he was dead. He had been killed while on duty and she missed him dearly.

A solitary tear seeped from the corner of her eye and she wiped it away with her sleeve.

“Are you alright, Cath? You look a little upset.” Her mother Anna stated.

“Um…this card: it was from Jack. It must’ve been sitting in some post office for ages and then sent out on the right day.” She explained.

“Oh Cathy, I know that it’s hard for you. It’s not really hard for me because I never knew Jack. He was Sarah’s son, not mine sweetie, so I can’t really help except tell you that God kaçak iddaa makes these things happen for a reason.” Cathy looked at her mum with hard eyes and exploded with rage.

“You and your stupid mother fucking advice! Sarah was ten times the mother to me and Jack then you will ever be! You say you can’t help?! You just don’t want to help because Dad left you for Sarah and frankly; I don’t blame him!” She wept before rushing up to her bedroom. She knew that she had hurt Anna but she didn’t care. She wanted to hurt Anna. And she knew how to do it.

Cathy got her biggest travel suitcase out of the storage cupboard in her room and started packing as much as she could. All of her clothes, her childhood teddy bear, her vital toiletries and as many pairs of shoes as she could. Then she snatched up her mobile and rang her best friend, Kenny. There were three rings before he answered.

“Hiya Cath, what can I do for you?” He cheerfully asked her.

“Um, I’m running away. Can I stay with you for a little while? I know it’s sudden but-“

“Hey, hey. Don’t worry, just come along and I, Joshua and Sam’ll take care of you. I’ll call you a taxi and just head straight across.” Kenny’s sympathetic voice reassured her.

“Thanks illegal bahis Kenny, you’re a real friend.” Cathy said before putting the phone down. She knew that the taxi would only be quarter of an hour so she checked to make sure that she had everything that she wanted before quietly slipping out of the back door. She had her debit card and one hundred pounds on her so she was hoping that there was no-one odd hanging around the house while she was waiting for her taxi. Fortunatly, she was only waiting for two minutes before the taxi came to pick her up. She got in trying not to make any noise and put her suitcase in the boot.

“So, you’re Kenny’s friend?” The taxi driver asked.

“Yeah. Kenny and I have been best friends since we were about two.” Cathy explained to the driver.

“Wow, all of that time together. I’m surprised that you two aren’t a couple now.” The driver told her as they travelled down to the end of the street.

“Kenny’s gay and he has been for a long time. Do you know Kenny?” She questioned the taxi driver. He just laughed.

It took around twenty minutes to get to Kenny’s house. She loved Kenny’s house down to the smallest detail. The warm yet colourful interior, the familiar smell of cologne mixed bahis siteleri with Fairy liquid and the gorgeous paintings that hung on the wall that Joshua had painted himself.

Kenny flung open the door even before she had rang the doorbell and gave her the biggest hug that she had ever received.

“Come on in, gorgeous. We’ve made hot cookie dough and brownies for you, we know those are your favourite desserts. Sam is out with her girlfriend at the moment and we have a feeling that in the morning, both of them will wake up in a skip. We’ve got the spare bedroom made up for you and we’ve blocked your mum’s number off the phone.” Kenny explained.

“She’s not my mum.” She told Kenny. He looked shocked.

“What?” He exclaimed.

“Technically, she’s not my mum. I’m actually Sarah’s daughter. Sarah was a surrogate for my mum when they were best friends, I have none of my mum’s blood flowing through my veins. I’m all Sarah and Dad.” Cathy stated. Kenny was taken aback by all of this but because Cathy was going through such a hard time, he just pretended that he hadn’t heard.

Cathy had no trouble sleeping that night. She was more comfortable in Kenny’s house then in Anna’s.

She woke up feeling refreshed and with Kenny knocking on the door.

“Come in.” She said sleepily.

“Hi, gorgeous. I’ve got some news, me, Sam and Joshua are going out to this new bar in the town centre. Would you like to come?”

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Sex, Innocence, and Anger

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Mass Gyrb

“And the Lord God caused a deep sleep to fall upon Adam, and as he slept God took one of his ribs, and closed up the flesh instead thereof; and the rib, which the Lord God had taken from man, the Lord God made a woman, and brought her unto the man.” Gen 2:21 – 22

Eve arrives fully formed and sexually mature. She’s a light-skinned blonde, and Adam is swarthy. They both have a built-in knowledge of language, but are otherwise pleasure-seeking child-adults, totally innocent of good or evil. They will eat manna that rains down daily, cookie-dough-like balls that taste good, provide nourishment, prevent illness, repair damaged bodies, and keep all the people and animals from aging. Manna also inhibits female ovulation and male ejaculation, thus keeping everyone in Eden from begetting, but not from being sexual. Thank God.

* * *

Eve opens her eyes to see a man lying on the ground, eyes closed. Is he sleeping? She squats and shakes him.

He opens his eyes and blinks. “Hello? Who are you?”

Her mouth, new to the task, forms the words slowly. “I’m Eve.”

He gets up, introduces himself, and shakes her hand. “Pleased to meet you.” He looks to the heavens. “Thanks, God, for answering my prayers.”

She looks around. “What’s the name of this place?”

“Eden. The Garden of Eden.”

“I like the sound of it.” She sees black-and-white striped animals nearby. “What are those?”

“I call them zebras. Made it up myself.”

“I like the buzz of it,” she says. “So what do we do now?”

“My guess is our job is to name things. Like, I call that green stuff you’re standing on, grass.”

She claps her hands in delight. “Fantastic! Can we do it together?”

“Why not?” He smiles.

They wander through the garden exploring and naming things. They’ve given names to dirt, water, sky, sun, and a bunch of animals. “Those over here are fruit trees.” He plucks a low-hanging pear and gives it to her. “Eat it. It’s good.”

She takes a bite. “Yummy.”

“Yeah, but stay away from the apples in the middle of the garden. God says they’ll kill us.”

She shakes her head. “God forbid.”

As they explore, they see a bear screwing its mate. He has a silly expression, with rolling eyes and tongue hanging out. Watching makes Eve’s tummy tingle. “What’s it doing?”

“I don’t know, but they seem to enjoy it.”

The bear lets go and sits on the grass, looking happy as his red thing sticks out.

“What’s that?” she asks.

“I call that a thing.” He looks down. “I have one, too. I use it to express waste water that I call pee.”

“I don’t have one of those.” She points.

He looks. “It’s cute, but featureless.”

“Yes, compared to you.”

* * *

Later, the sun makes her back itch. “Adam? Could you scratch?”

“Sure.”

“Ah, yes. Right there. Um, that’s good.”

“You certainly have nice skin,” he says, running his hands around her body.

“Yours is coarse and hairy,” she says, “but nice in its own way.”

“It’s what God gave me.” He touches her. “What’s this?”

“I call it my breast.”

He looks down at his chest. “We’re different that way.”

“I guess. Touch it again. I like how it feels.”

He does and laughs. “Look at you, Eve. You’re little pink buttons are standing up.”

“They’re nipples. You have them, too. I don’t know what they do, but I believe that God has given us things to find out what they’re for.”

* * *

That evening, they return to the grassy hillside where they were born and sit to watch the sun setting. “Pretty,” he says.

“Yeah. It’s getting a little chilly. Why don’t we hold each other to keep warm.” She moves close.

“Hey, good idea,” he says. “You’re useful.”

Comforted by his presence, Eve falls asleep for the first time.

* * *

The next morning, Eve wakes up on the grass and looks over at Adam to see him rhythmically pulling his thing. It’s fascinating. In a few minutes, he moans and quits. Concerned, crawls over to him. “Are you okay?”

“Oh, yes, thank you. I’m fine.”

“Why were you doing that?”

“I don’t know. I just started and didn’t want to stop. It felt great, but then the feeing left me, so I stopped.”

She thinks for a minute. “I believe I’ll call that masturbation.”

“Masturbation? What an ugly word. Let’s call it tugging.”

“Whatever.” She touches herself. “Hey, I’m slimy. Yuck.”

“Let’s see.” He reaches over and touches her. “By golly, bahis siteleri you sure are. God works in mysterious ways.”

“Hmm,” she says. “Touch it again and rub it a little.”

“Okay.” He does it for a while.

It feels really nice, but then he stops. “Hey, don’t stop,” she says.

“Why?”

“I don’t know. It feels good, maybe like you when you tug.”

“Could be. I felt a little thing down there, sort of like mine.” He leans over to look. “Very strange. You’re wrinkled. Did you hurt yourself?”

“No. That’s how I am. Will you please continue?”

He does and she really likes it, but he pulls away, rotating his wrist. “I’m getting tired.”

“Men!” she says, and reaches down continue. After she gets the hang of it, the good feelings grow into an intense pleasant sensation. “Wow,” she says afterward. “I think I just masturbated.”

“I guess you did.” His thing is sticking up, and he’s half-heartedly tugging on it.

“Are you going to tug it again?” she asks.

He quits. “No, it’s too soon.”

She looks down at her little thing. It’s buried under a blanket of skin. “I think I’ll call it a clitoris. It’s great to be learning so many new things. What do you want to do now?”

“Let’s go exploring. There are still a lot of animals to name.”

“Okay.” They get up and she takes his hand.

* * *

That night, after a busy day of naming animals and things, they sit down to pick up some manna for dinner. There’s another beautiful sunset, and she leans against him. “I love it here.”

“Me too.”

“Masturbating makes me think that something is missing, ” she says.

“Yeah, me too. I keep wanting to put it someplace.”

“It’s still light,” she says. “Let’s try.”

“Okay. Where first?”

“Um, under that rock.”

By his reaction, she can tell that doesn’t work at all. Neither does putting it in the stream. There’s a hole in the tree, but it only scratches him.

“It seems like it wants to go in a hole,” he says. “Like my hand when I tug.”

She gets an idea. “Why don’t you slide it along butt crack?”

He shrugs. “Weird idea, but we can try. Lie down on your tummy.”

She does, and it feels strange having him there.

He tries and now she feels something missing, so she raises her butt.

“Oh, slime,” he says. “I like that.”

His thing slides around for a while, and suddenly goes in a different place that hurts.

“Ouch,” she says, pulling away.

“I’m sorry. I didn’t realize.” He sits on his haunches.

“It’s all right.”

“I’m not done,” he says. “What else can we do?”

“Um–my mouth is a hole. Do you think that would work?”

“We could try.”

So she does and he does and it seems to work well. At the end, she can feel his thing pulsating.

They’re both amazed.

* * *

The next morning, she wakes up on the grass to see him tugging again. She remembers yesterday and idly rubs herself. Pretty soon, she’s seriously masturbating and making sounds.”

He crawls over. “I’m done now. Can I help?”

She stops. “How?”

“I could put my mouth on yours like you did mine.”

“Sounds interesting. Try it.”

When he does, her hips move reflexively and it feels terrific. Soon that great pleasant feeling overtakes her, even better than before. Afterward, she lies tingling. “Oh, my God. That was wonderful. Let’s try it again.”

“So soon?”

“Yes, please.”

He sighs and continues. She drifts with pleasure until he takes her to another delicious ending.

“You’re amazing,” he says. “I can’t double finish like that. I have to wait. Let’s call it finishing.”

“Too ambiguous,” she says. “We’ll call it having an orgasm, we can call the process, having sex.”

“Orgasm? Where do you get all these awkward words? Let’s call it coming.”

She shrugs.

* * *

They spend a long day naming flora and fauna, and then come home to rest.

“Lets do sex again,” Eve says. “I really like it. This time, put your thing down there while I lie on my back.” She puts her knees up.

“I don’t know,” he says. “I don’t want to hurt you.”

“Don’t worry. I’ll take care of it.”

So he starts, but when he hits the resistance and halts, she grabs his hips and pulls him into her. She bites her lip from the sharp pain, and then feels the wonderful pleasure of him inside, better than seventh heaven. She comes quickly and keeps going for number two. When he comes, canlı bahis she’s so happy. “I somehow think that little door in me was supposed to be opened and that we are doing God’s will through our pleasures.”

“Praise the Lord,” he says.

By accident, their lips come together, and they have their first kiss. They do it again, and it’s deeply satisfying. She holds him tight, so happy.

* * *

From then on, they have a lot of fun experimenting. There’s a special thrill each time she finds something new. She invents the word anal sex, but favorite is sitting on top. Everyday, she thanks God for giving her this wonderful life.

* * *

One morning, Eve goes to the middle of the garden to see what a forbidden apple looks like. Suddenly, a python drops down from a tree, startling her.

“Hello, Eve, he says in a hiss-laden voice. “I heard you’re looking for some new kind of sss-sex. I can help.”

“How?” His body is smooth with no obvious equipment.

He waggles his tail. “With this-sss.”

“You’ve got to be kidding. No way. It’s too big around.”

“It’s-sss pointed and guaranteed to go in eas-sss-ily.”

She wonders if size matters? “How would it work?”

“Lie on your back with your knees-sss up, and I’ll sss-show you.”

She does and he wraps himself around her leg. He’s heavy and slithery. His head grins back from her feet while he inserts his tail.

She feels it stretch, stretch, stretch. “Oh. Oh, my goodness.” She has a quick little orgasm. “Thanks, Snake. That was sweet. You can get off, now.”

But he doesn’t. He holds her and keeps going.

“Whoa, what are you doing? Come on, let me go.” She’s got to admit, it feels pretty good, so she shuts up and rides along until the next orgasm.

“Okay,” she says, panting. “Now I’m really done, so would you quit already?”

He ignores her.

She gives up and drifts from one orgasm to the next until she can can’t come anymore. Only then does he release her and slither away with an evil grin. She lies there, sore and too tired to move. After a long while, she gets up to go home.

She’s upset as she sits next to Adam and tells him what happened.

“Why did he do that?” he asks. “I don’t like it.”

“I don’t know. I never met a snake before.”

“Well, stay out of the center of the garden.”

“I’ll try.”

“You’ll try? What does that mean?”

“I’m afraid of him. He has a power over me.”

Adam shakes his head. That night, Adam wants sex. She lets him, but she’s too tired and not really there. Afterward, he says it wasn’t very good. She apologizes.

The next morning, he leaves and she stays home to masturbate and think about the snake. The fantasy grabs her and carries her to embarrassing orgasms. Afterward, she’s sick with herself, but the next day, she does it again because she can’t help herself. The worst part is that she can’t come anymore with Adam.

That night, he asks what the problem is. “Have you been with the snake again?”

“No, but I can’t get him out of my mind. He frightens me, and at the same time, I’m drawn to him. I don’t know what to do.”

He caresses her arm. “My poor Eve.”

His kindness shames her and she cries. “I feel awful. He’s so powerful. He could squeeze me to death if he wanted. He gave me a thrill I was helpless to stop, and ever since I’ve been obsessed with him.”

“You’re saying you want to do it again?”

Her tummy flutters. “Yes.”

“I see. You need to get him out of your system.”

“Yes, but how?”

“I’ll go with you and tell him to stop when you’re through.”

“Oh, Adam, you’re wonderful. I’m so lucky to have you.

* * *

The next morning, they go to the python’s tree and find him hanging down with an apple in his mouth. He mumbles for her to take it.

“Don’t do it,” Adam says. “Remember God’s warning.”

She takes and examines it. So that’s what an apple looks like. “I can’t believe the God who loves and protects us would put something within reach to kill us.”

“It won’t kill you,” the snake says. “It’s-sss not poison. It’s-sss the fruit of the knowledge of good and evil.”

“How bizarre. What does it do, send you to school?”

“No. It’s harmless-sss. Go ahead. If you take a bite, I’ll do you with my tail again.”

“Throw it away, Eve,” Adam says.

But she’s dripping with anticipation and bites the apple as she lies down. The snake chortles and slithers around her leg. güvenilir bahis She’s so excited that she comes at the touch of his tail. The apple falls aside.

Adam picks it up. “Your sin is my sin, so I will eat of the apple, too.” He finishes it.

She is so moved, but being already past the point of no return, she gives herself to the snake’s overpowering strength and rides to a series of throbbing orgasms. Finally satisfied, she tells the snake to quit.

The snake ignores her.

“She said to stop,” Adam says in a menacing voice.

The snake keeps going.

Adam tries to pull it away, but it’s too strong. He tries to stomp its head, but the snake just grins and dodges.

Screaming in frustration, Adam runs away.

She can’t believe it. What will she do now? Her thrill has died, and she lies there suffering the snake’s continuing assault.

Adam comes back with a sharp rock and plunges it into the snake’s body. The snake gets mad, unwraps itself in a flash, and wraps itself around Adam. Together, they fall to the ground.

Eve sits up, aghast as Adam turns red from the squeezing. But Adam fights back and manages to pin the snake’s head against the ground. With his last possible movement, he shoves the rock into the snake’s eye, and farther, into its brain.

The snake hisses like a waterfall, but won’t let go. Adam passes out, and slowly the snake’s coils loosen, one at a time.

Eve jumps up and drags Adam away. He’s not breathing, so she pushes hard on his chest, again and again until he gasps and opens his eyes.

“Eve?”

She kisses him and cries as she hugs him. “I’m so sorry. It’s all my fault.”

“Where is the snake?” he gasps.

“Over there. He’s not moving. I think you killed him.”

He sits up. “Oh, my God, what have we done?”

The sky turns dark and rumbles.

“What’s the big deal, God?” Eve screams to the heavens. “It was self defense. There’s no sin in orgasms, and one little apple can’t mean that much.” She helps Adam up and assists him as they walk home.

Adam limps. “Eating the apple was symbolic of our disobedience to God.”

“Yeah. Well, if he has any sense of justice, he’ll forgive us this one time. Hey, God, be cool, okay?” she shouts. “I’m through with the snake. I promise to avoid temptation from now on.”

God doesn’t answer.

“Shit, what a grouch,” she says. “I hope he’ll forgive me.”

“It’ll be okay, Honey. I forgive you, even if God doesn’t.”

Going home, Eve observes that the manna lying around is evaporating in little steamy puffs. Some places are completely bare. By evening, there’s not a speck of manna left, and they’re getting hungry. The animals, too. For the first time, they frighten Eve.

That night, she and Adam climb a tree for safety. They can’t have sex there, but Eve wants to thank him for his kindness, so she masturbates him. When he comes, gooey white stuff spurts out on her hand and legs. Yuck. “What do you think it is?” She tastes some. It’s bland.

“I don’t know. Everything’s changing.”

The next day, they search for something to eat. They look for fruit in the trees, but the monkeys have eaten it all. Later, she discovers watermelons, and Adam discovers carrots. At least they’re something.

The grass is beginning to yellow, but the worst part is watching the lion kill the lamb.

Eve wonders, what kind of God would do this to everybody for her one mistake? Some kind of neurotic control freak, determined to make his point, no matter what the cost. Pisses her off.

They find a hiding place to sleep in the center of some bushes. “There’s no find food in the garden. We’re going to have to leave tomorrow morning,” Adam says.

She knows he’s right. She feels so bad and so unfairly punished, she can’t stop crying. He holds he and pets her while she falls asleep in his arms.

The next morning, she wakes up before him. The violet clouds of dawn give her hope. Maybe she can make love with him. Yes, that’s what it is, making love. Excited at the prospect, she reaches down to rub herself in preparation. It feels different. She pulls her hand away to see dark blood, and screams.

Adam sits up. “What’s the matter?”

“I’m bleeding!” She points.

He crawls over. “Yes, there’s blood, but I don’t see any wound. Do you hurt anywhere?”

“No. I’m scared.”

He pulls her to him. “I know it’ll be all right.”

Comforted, she tells him her idea about making love. “It’s not just sex anymore because I love you,” she says.

He kisses her. “I love you, too. Do you think God wants us to do it while you’re bleeding?”

“Fuck God. I’m through with him. Just make love to me.”

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Cinsel Hayat-25

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Cinsel Hayat-25
”Çalıp başka sitelere koyan orospu çocuğu olsun. Hayır yani ne gibi bir çıkarın dimi anasını siktiğimin yavşağı oku geç.Hoşuna gidiyorsa çek otuzbirini sonra yallah başka yere. Çok canımı sıktı bu durum da neyse.’

‘Önceki hikayeler için ; http://xhamster.com/user/amanbea/blog/1.html

Sabah uyandığımda Aybüke ile çırılçıplak bir şekilde yatar haldeydim.Aletim kalçaları arasında yer almış rahat rahat yatıyor ben de arkadan aybükeye sarılmıştım. Hava aşırı sıcaktı aybükeye de sarılmış bir şekilde uyuyunca kalktığımda terlemiş olduğumu fark ettim. Aybükeyi uyandırmadan kalktım duşa girdim. Ilık su güzel gelmişti. Duşumu alıp havluyu belime dolamış banyodaki aynada kendime bakarak sakal tıraşı oluyordum. Sıcak havalarda sakal çekilir dert değil. Ezgi girmişti içeri. Üstünde beyaz bir body vardı göğüs uçları çok belli şekilde altında da mor renk bir külot. Uykudan yeni kalkmıştı o da.

Beni görünce günaydın dedi gülerek. Aramıza koyduğu buzları eritmiş gibiydik. Eskisinden de sıcak davranıyordu artık. Ben de ona gülerek günaydın dedim ama yüzüne pek bakamadım o harika vücuduna bakmaktan kendimi alamamıştım. Kapıda dikilip çıkmamı bekliyor gibiydi. Hadi çık altıma işicem çok sıkıştım dedi. Çıkamam şuan işim bitmedi dedim. Dayanamıyorum diyerek arka çaprazımdaki klozete hamle yaptı.Tabiki direk aynadan kesmeye çalıştım ama külotunu indirirken eliyle amını kapatmıştı.

İşeme seslerini duyup sadece kalçalarının yan tarafını görebiliyordum aynadan. O da bana bakınca aynada göz göze geldik. Bakmasana ya utanıyorum dedi. Manzara güzelse bakmadan duramam bilirsin dedim gülerek. Bilirim ben o manzaraları dedi o da gülerek. İşemesi bitince peçeteyle amını temizledikten sonra ayağa kalktı.Külodu pürüzsüz bacakları arasından kayarak düştü. Bu sefer amını kapatmadı. Tertemiz tek çizgi halindeki amını görebilmiştim. Geçen sefer yaşadığımız olayda yeni yeni çıkan kılları vardı bu sefer tertemiz kaymak gibiydi. Benim de işim bitmiş yüzümü yıkadıktan sonra tam çıkmaya hazırlanıyordum ki belden aşağısı çıplak bir şekilde yanıma geldi. Yeni tıraş olmuş yanağıma bir öpücük koyarak güldü.

Üstündeki bodyi de bir hamlede çıkarıp atarak duşa girdi. Beni teşhir etmek hoşuna gidiyordu galiba. Aletim bu görüntüler ve o öpücük karşısında fazla dayanamamış kalkmıştı.Suyu açtı. Duşakabinin kapısını kapatmadı. İzlememe izin vermişti. Bende ona doğru dönüp suların vücudunda akışını izleyerek mest oluyordum. Bu görüntünün keyfini çıkartırken belimden birinin sarıldığını hissettim. Aybüke içeri girmişti ve bunu duymamıştım. Afallamıştım ne diyeceğimi bilemedim. Yakalanmıştım. Aybükeye bakarak şey ya ben tıraş olup çıkıyordum şimdi beklemedi çıkmamı girdi diye bir şeyler söyleyerek orayı terk ettim odaya doğru gittim. Bir süre sonra peşimden odaya geldi.

Merak etme kızmadım kıskanmadım boşuna panik yaptın diyerek güldü. Rahatlamıştım. Üstündekileri çıkartıp ben de duşa gidiyorum çok terledim dedi. Ezgi var banyoda dedim. Sanki daha önce birlikte duş almadık ne olacak diyerek tekrar banyoya giderken izlemek istersen gel dedi ve göz kırptı. Noluyor lan diye tepki verdim içimden.Can gittikten sonra aybüke evde çok rahat geziyor, yarı çıplak olduğu oluyordu bunu gören diğer kızlar özellikle Ezgi de Aybükeye özenip rahat gezmeye başlamışt tamam ama bu başka bir rahatlıktı. Daha fazla dayanamayarak banyoya girdim tekrar.

Kalbim hızlı atmaya terlemeye başlamıştım. Ben girince aybüke duşa kabinin kapısını açtı. Ne o bizi izlemeye mi geldin diyerek güldü duşuna devam etti. Her şey o kadar çabuk olup bitti ki ne yapacağımı bilemez haldeydim. Birbilerini köpükleyerek gülerek hem elleşiyorlar hem de duş alıyorlardı.Belimde havlu vardı sadece aletim bu manzara karşısında dayanamayıp kalkmıştı. Ezgi eline köpüklü lifi alarak Aybükenin alt tarafına doğru elini uzattı. Amına lifle masaj yapıyordu. Aybüke de boş durmayıp Ezginin memelerini yoğuruyordu. Bana doğru bakarak aşkım gel popoumu da sen köpükle dedi. İkiletmeden yanlarına geldim. Ezgi lifi bana doğru uzattı. Onu alarak Aybükenin poposuna sürmeye köpüklemeye başladım. Ezgi de elini tekrar aybükenin amına atarak okşamaya başladığında Aybükeden ohh sesleri çıkmıştı bile. Bir süre Ezgi, Aybükenin amını ben poposunu okşamaya devam ettik. Aybükenin de elleri Ezginin memelerindeydi. Tek elini indirerek havlun ıslanmasın dedi ve havluyu çekiştirerek çıkardı.

Aletim kalkık olduğu için fırlayarak Aybükenin poposuna çarpmıştı. Ezgi sanki ilk defa görüyormuş gibi oha dedi ve gülüştü kızlar. Aybüke bana dönerek aletimi tutup okşamaya başladı. Sonra bana yakınlaşarak öpüşmeye başladık.Bir yandan öpüşürken bir yandan da aletimi okşamaya devam ediyordu. Dudaklarımdan boynuma indiğinde ben de ezgiye bakıyordum ne tepki verecek diye. Ezgi de aybükenin avuçları arasındaki aletime dikmişti gözünü. Aybüke göğüslerimi de yaladıktan sonra yere dizlerini koyarak eğildi.

Diliyle kafasından başlayarak aşağıya doğru yalamaya başladı. Taşaklarımı da aynı özenle yalayıp tekrar kafasına doğru çıktı. Kafasını ağzının içine alarak emmeye başladı. Sol eli bacağımda sağ eli aletiminde ağzının alamadığı kısımdan tutarak çok güzel bir sakso çekiyordu. Ezgi ayakta hemen yanımızdaydı ve aybükeyi izliyordu. Aybüke ağzından çıkartıp ezgiye baktı. Elinden tutarak ezgiyi aşağıya çekti. Ezgi de aybüke gibi dizleri üzerine çökerek baldırlarımdan tuttu. Aybüke kaldığı yerden devam ediyordu.

Biraz daha devam ettikten sonra ağzından çıkarttı. Sol eliyle aletimden tutarak ezgiye doğru uzattı. Şoktaydım resmen bunu beklemiyordum. Ezgi de benim gibi hem şokta hem de heyecanlı görünüyordu. Ağzını açarak aletimi yavaşça ağzına almaya başladı. Heyecanını yenmeye başlamış olmalıki elini de kullanmaya başladı. Çok güzel yalıyordu gerçekten. Ağzının içinde dilini de kullanıyordu. Ezgi devam ederken onu izleyen aybükenin saçlarından tutarak taşaklarıma doğru ittirdim. Sıra sıra bu şekilde çok güzel yaladılar hatta boşalma noktasına kadar gelmiştim.

Ezgiye hemen atlamış gibi olmayayım diye aybükeyi kaldırdım duvara doğru domalttım. Ezgi ağzından çıkardı kendi de kalktı ama eliyle tutmaya devam ediyordu. Kendi eliyle arkadaşının amına doğru aletimi hizaladı. Yavaşça içine girdiğim de aybüke de inlemeye başlamıştı bile. Aybükenin kalçalarını tutup girip çıkmaya başladım. Kalçalarını ayırdığımda göt deliğinin dün akşamdan kalma hala kızarık ve açık olduğunu gördüm.

Ezgi de bana iyice sırnaştı göğüsleri vücuduma değiyordu. Eliyle de arkadaşının kalçalarını elliyor sikişimizi izliyordu. Yukarıdan akan sularla birlikte içine girip çıkarken sesler ve aybükenin inlemeleri banyoda yankılanıyordu. Tempomu arttırmadan yavaş yavaş sikiyor bir yandan da yanımda duran ezginin kalçalarını elliyor mıncıklıyordum. Ezgiyi bir an önce sikmek için de can atıyordum. Aybüke doğrularak aletimi içinden çıkarttı. Odaya geçelim rahat değil burası diyerek duştan çıktı. Havlulara sarılıp kurulandıktan sonra odaya geçtik. Ezgi ben ekine bakıyım diyerek kendi odasına gitti.

Biz kendi odamıza geçince ne yapıyorsun sen dedim. Daha sonra konuşuruz şimdi zevkin keyfini çıkar dedi. Seviyordum bu kızı beni mutlu etmesini çok iyi biliyordu. Aybüke yatağa yatırdı beni hızlıca. Üstüme çıkarak tekrar öpüşmeye başladık. Bu sırada ezgi yavaşça kapıyı kapatarak geri geldi. Yanımıza oturup izlemeye başladı. Aybüke tekrar aşağılara doğru vücudumu öperek yalayarak inmeye başladı. Üstümden sol yanıma doğru inerek inmiş olan aletimi yalamaya başladı. Sol yanımda Aybüke sağ yanımda da ezgi vardı.Banyoda yaptıkları sakso seansına devam ediyorlar sıra sıra yalayarak tekrar aletimi kaldırdılar.

İlk hareketi aybüke yaptı. Aletimin üstüne oturarak yavaşça içine aldı. Sırılsıklamdı her zamanki gibi. Üstüme doğru uzandı ve kalçalarını oynatmaya başladı. Bir yandan boynumu emiyordu. Elimi kalçalarına attığımda ezginin elinin de orada olduğunu anladım. Aybüke kucağımda zıplarken doğruldu.Ellerimi göğüslerine attım bu sefer. Zıpladıkça sallanan göğüsleri mükemmel görünüyordu. Ezgi de doğrularak baldırlarımın üstüne tam Aybükenin arkasına oturdu. Arkasından arkadaşına sarılarak aybükenin boynuna ve sırtına ufak öpücükler konduruyordu. Baldırlarımda ezginin amını hissettim sıcacık yanıyordu resmen.

Ezgi ellerinin aybükenin memelerine atınca elimi çektim. Karşımdaki manzara çok güzel görünüyordu.Aybüke inip kalktıkça Ezgide onla beraber hareket ediyordu. Aybükenin aldığı zevk gözlerinden okunuyordu.Ezgi olduğu yerden kalkıp aybükenin önüne göbeğimin üstüne oturdu sırtı bana dönük şekilde oturdu.Kalçaları ve göt deliği gözümün önünde mükemmel duruyordu. Bir an elimi ezginin poposuna attım ama hemen geri çektim. Aybüke onaylamadan istekli bir şekilde ezgiye dokunursam sıkıntı çıkabilir diye düşündüm. Ezgi bu durumu farketti aybükeye sevgilin elini çekti utanıyor galiba dedi gülerek. Aybüke elini uzatarak elimi tutup ezginin poposuna koydu. Tamamdı bu iş istediğimde buydu zaten. Aybükeyi sikerken ezginin poposunu sıkıyor parmaklarımı göt deliğinde gezdiriyordum ezginin. Ezgi de aybükenin memelerini okşayıp boynunu öpüyordu. Arkadaşının ona dokunması hoşuna gitmiş olacakki aybüke geliyordum diye inlemeye başladı.

Kalçalarımı oynatarak boşalması için hızlandım. Ezgi biraz eğilerek aybükenin meme uçlarını yalamaya başladı. Eğilmesiyle birlikte kalçalarını suratıma daha çok yakınlaştı. Kafamı az öne itsem amını götünü yalayabilirdim. Yakınlaşmasıyla birlikte amının kokusunu hissedebiliyordum. Harikaydı. Göğüsleri yalanan aybüke inleyerek titremeye başladı. Ekin duymasın diye biraz sessiz inliyordu ama titremesi uzun süre kesilmedi. 2 3 dakikaya vardır üzerimden inemedi. Çok zevk aldığı belliydi. Aybüke kendine gelince aletimden kalkarak sağına doğru benim soluma attı kendini.

Ezgi kucağımda kalmıştı. İkimizde ne yapacağımızı bilemez bir şekildeydik. Amının kokusuna dayanamıyordum. İlk hareketi ben yaptım. Kalçalarından sıkıca kavrayak üzerime doğru çektim. Suratıma oturur pozisyona gelince o günlerdir yemek için sabırsızlandığım am 1 cm dibimdeydi artık. Amının dudaklarını emdiğim anda ohh seni geldi ezgiden. Tamamını ağzıma alıp hoyratça emmeye başladığımda vücudumun üstündeki elinin tırnaklarını vücuduma batırmaya aynı zamanda inlemeye başladı.

Çıldırmış gibi yalıyordum. Amının tadı kokusu harikaydı. Ezgi sadece inliyordu. Aletimde aybükenin elini hissettim. Sikimin üstünde kalan sıvılarını eliyle aletime yaydı tekrar ağzına aldı. Aybüke beni emerken ben Ezgiyi emiyordum. Tek elimi kalçalarından çekerek amına getirdim. Şimdi hem alttan emiyor hemde clit bölgesiyle oynuyordum. Ezgi daha da çıldırmış gibi inliyordu. Dudaklarımı çektim. Tek parmağımı amına doğru soktum. İnlemesi ohhlamaya dönüştü. İçinin dar olduğu tek parmağımla bile hissetmiştim.Ezgiyi biraz parmakladıktan sonra inlerken dayanamıyorum diyerek indi üstümden.

Aybüke noldu çıldırıyon dimi orospu dedi kahkaha atarak. Ezgi de dayanamıyorum lütfen çok istiyorum dedi. Aybüke bana dönerek ne duruyosun aşkım hadi dedi. Bunun içinde onayı almıştık. Delirmek üzereydim sonunda ezgiyi sikecektim. Doğruldum kalktığım yerden. Ezgi çapraz yatıp bacaklarını çoktan açmış içine girmemi bekliyordu bile. Yatağın üzerinde dizlerimin üstüne çökerek bacakları arasında yerimi aldım.

Aletimi pürüzsüz yumuşak amına dayadığımda Ezginin gözlerini kapatmış olduğunu gördüm. Yavaş yavaş deliğine hamle yaptığımda ağzını açmış zevk alıyordu. Mimikleriyle vücuduyla güzelliğiyle tam bir afetti ezgi. Böyle güzel kızı sikmek beni de heyecanlandırmıştı. Yavaş yavaş içine girmeye başladım. İçi sımsıcak cayır cayır yanıyordu ve çok dardı. Aybükeye göre daha da dardı. Bu benimde daha çok zevk almamı sağlıyordu.

Yarısına kadar soktuktan sonra gidip gelmeye başladığımda ezginin inlemeleri artık çığlığa dönüşmüştü. Aybüke sağıma doğru gelip boynumu öpmeye başladı. Kulağıma sik aşkım şu kaşarı aylardır yarraksız kaldı sik de rahatlasın diyerek beni çıldırtıyordu. Aybüke böyle dedikçe daha sert köklemeye başladım ezginin amına. Tempomuz iyice arttığında Aybüke Ezginin üzerine doğru eğildi. Ezginin siktikçe sallanan memelerini tutup okşamaya başladı. Bende tek elimi domalmış pozisyonda duran aybükenin kutusuna atıp okşamaya başladım.

Aybüke kafasına biraz daha öne eğerek ezginin ona yaptığı gibi o da ezginin göğüslerini öpmeye uçlarını emmeye başladı. Bu durum ezginin de çok hoşuna gitmişti inlemeleri daha da arttığında. İnlemeleri şiddetlendiğinde geleceğinin anladım ezginin.Aybükeyi belinden kavrayarak ezginin üstüne çıkarttım.Belinden de bastırarak üst üste yatırdım. Aybüke ezginin boynunu öpmeye başladı hemen. Biraz daha hızlandığım anda devam et geliyorum diyordu ezgi. Bilerek durdum. Öpüşün yoksa devam etmem dedim piç piç gülerek. Ezgi aldığı zevkle hemen atıldı ama aybüke pek istekli gibi değildi.

Ufak bir öpücük yapıp bıraktı. Yetmez dediğimde ezgi aybükenin boynundan tutarak dudaklarına yapışınca bu sefer aybüke de karşılık verdi. Çok güzel öpüşmeye başladıklarında tekrar hızlandım.Ezgi orgazm olurken Aybükenin dudaklarını öpmeye bir yandan da inleyip titremeye başladı.Ezginin orgazm olurken amıyla aletime resmen baskı yapıyordu. Bu da beni boşaltmaya yaklaştırmıştı bile.Aybükeyi ezginin kucağından indirip yan yana yatırdım. Biraz daha içine girdikten sonra aletimi çıkarttım. Ezginin üzerine boşalmaya başladım. Göğüsleri ve göbeğine doğru her tarafı döl içerisinde kalmıştı.

Yanlarına attım kendimi. Yorulmuştuk üçümüzde. Harika dakikalar geçirmiştik ama bundan sonra neler olacak diye merak ediyordum. Ezgi hareketlenerek Ekin uyanmadan toparlanalım diyerek banyoya doğru koştu.Aybükeyle yalnız kalmıştık. Bana dönerek yanağımdan öptü çok zevk aldım teşekkür ederim dedi ve o da gitti peşinden banyoya. Bende temizlenmek için yanlarına gittiğimde gülüşerek bir şeyler konuşuyorlardı. Ben gelince sustular bişey demedim.

Buraya kadar olsun kaldığım yerden devam edicem. Sıkıldım yazarken kusura bakmayın. Hikayenin adını değiştirmeyi düşünüyorum çalmasın o orospu çocuğu diye bu hikayeden sonra tabi önerisi olan yoruma yazsın lütfen. Düzenli takip edenlerin kafası karışmadan okumaya devam ederler zaten. Teşekkürler şimdiden.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

KOCAM KISIR ÇIKINCA, BENİ KAYINBABAM DÖLLEDİ (Alın

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

KOCAM KISIR ÇIKINCA, BENİ KAYINBABAM DÖLLEDİ (Alın
Evlendikten sonra yaptırdığımız tüm testlerde kocam kısır çıktı. Kocamla cinsel yönden hiç bir sorunumuz yoktu. Çok uyumlu bir seks yaşantımız vardı. Ama, bir çocuk sahibi olma saplantımız giderek artıyor, bizi bayağı rahatsız ediyordu. Evlat edinmeye karar verdik. Deneyenler bilirler; bir sürü gerekli gereksiz formalite ve işlemler bir yana, bize, bizim istediğimiz seçtiğimiz bebeği değil de, kendilerinin bir şekilde bize münasip gördükleri yetişkince bir çocuğu önerdiler. Vazgeçtik. Nasıl yaparız, ne yaparız diye kocamla bayağı kafa yormaya başladık. Artık öyle bir noktaya geldik ki, neredeyse sokaktan geçen ilk erkeği çağırıp, gel beni dölle diyecektik.

Eşim, bir içki sofrası sonunda babasıyla (yani kayınbabamla) konuştu, dertleşti. Ben yanlarından uzaklaştım. Sonra eşimle konuştuk. Babası bunun gerçekten ciddi bir sorun olduğunu, aslında saplantımız olmasa hiç de dert olmadığını, bu saplantının bir şekilde giderilmesi gerektiğini söylemiş. Çözümü için de kesinlikle bir yabancıyla şununla bununla değil, sorunun aile içinde kalacak şekilde, dallanıp budaklanmadan halledilmesinin gerekliliğini v.s. vurgulamış. Eşim, bunun nasıl olacağını sorunca da, kayınbabam, “Bir sürü yöntemler var, bunlardan biri de tüp bebek mesela…” demiş ve eklemiş, “Eğer uygun bulursanız, ben yarın bir hastaneye gidip, bir sperm testi yaptırayım. Sonuca göre spermi ben verir, gelinim de bir güzel karnında büyütür. Hem çocuğum, hem torunum olmuş olur.” demiş.

Gerçekten de kayınbabam ertesi günü testi yaptırıyor, çok da olumlu çıkıyor. Ama asıl sorun da bundan sonra başlıyor. Biz kendimizi herhalde Amerika’da Avrupa’da yaşıyor sandık ki, havalandık. Ama, çabuk yere indik. Bugün git yarın gel’lerden kurtulmak için, gereken para miktarını öğrenince de bu düşten de vazgeçtik. Ama, bir şekilde ben ve eşim kayınbabamın spermlerini kabullenmiş de olduğumuzdan, birbirimizden habersiz bu işlemi tüp’de değil de, gerçeğinden yapmak için düşünmeye başlamışız. Bir sevişme sonrası kocam bana, “Ne dersin, babamla bu işi bitirsek mi?” diye ağzımı yoklamaya girdi. Ben de, “Uzun zamandır bunu düşünüyorum, ama sana ve kayınbabama nasıl derim, ne yaparız bilemiyorum…” dedim. Kocam, “Sen merak etme, ben gelecek hafta beş on günlüğüne birkaç yere gitmek zorundayım, yokum. Gitmeden babamla konuşurum, bu işi bitirelim. Ben olmayınca sen daha rahat olursun.” dedi.

Nasıl heyecanlandım bir anda anlatamam. Kalbim duracakmış gibi çarpmaya başladı. Nutkum tutuldu. Uzun süre kendime gelemedim. “Tamam.” diyebildim sonunda. Kocam gitti. Kayınvalidemi de kayınbabam, uzun zamandır istediği Turla 15 günlük bir geziye gönderdi.

Bende de gene bir heyecan bir heyecan. Kayınbabam anlayışlı bir adam, akşam beni büyük bir otelde yapılan harika bir eğlentiye götürdü. Farkında olmadan iki kadeh viskiyi götürmüşüm. Dans müziği başladığında kendimi kayınbabamın kollarında, pistte buldum. Omzum kayınbabamın başında, kollarım boynunda, neredeyse olduğumuz yerde rakkas gibi sallanmaya başladık. Viskiyi saymıyorum, ortamın sıcaklığını da, kayınbabamın kokusu beni fena halde tahrik etti. Başımı ve ağzımı boynuna daha bir gömdüm. Kayınbabam da elleri belim ve kalçama yakın yerde beni kendisine yapıştırdı. Az sonra, “Odamıza çıkalım mı güzel gelinim? Bu otelde odamız hazır.” diye sordu. “Tamam baba…” diyebildim.

Sanki rüyadaydım, odamıza uçarak çıktığımızı biliyorum. Başım iyice dönüyordu ama uykum yoktu. Kayınbabamın kucağından yatağa indiğimde, altımdan eteğimin de büyük bir ustalıkla çıkarıldığını farkediyorum. Bu ben miyim derken, ayağımın tekini havaya kaldırıp, “Canım babam, iyi ki varsın…” dediğimi duyuyorum. Aynı anda kayınbabamın ağzını amcığıma gömüp külotumun üzerinden beni yaladığını farkettiğimde, artık iyice uçuyorum. Ben titreyerek inlerken külotumun da çıkarıldığını, amımın içindeki o harika dil darbelerinden, gezintilerinden anlıyorum. Kayınbabam altta meşgulken, üstümü bir hamlede kendim çıkarıyorum. Kayınbabam yavaş yavaş göbeğime, memelerime ulaşırken, pantolonuyla birlikte donunun da çıktığını farkediyor, ilk defa kocamın organından başka bir organı içime alacağımdan merakla kafamı kaldırıp baktığımda, “Harika!” diyorum. Kayınbabamın siki kesinlikle kocamınkinden uzun ve kalın. Şu andaki yarı kalkmış hali bile içimi gıcıklamaya yetiyor.

Meme uçlarımı bir iyice havalandırıp dudaklarıma uzandığında, dilim çoktan kayınbabamın ağzında kıvrılmaya dans etmeye başlamıştı bile. Nasıl ve ne zaman içime girdi bilmiyorum. Bir anda taa dibimde şimşekler çakmaya, kapılarımın biri kapanıp biri açılmaya başladı. Ayaklarımla belini sarıp kendime iyice yapıştırıp, “Babam benim!” diye haykırdığımı duyduğumda içimin de o çok özlediğim döllerle dolduğunu hissettim. Öylece ne kadar bekledik bilmiyorum. Hiç bırakmak istemiyordum, hep içimde kalsın istiyordum. Birbirimizin içinde olarak, yapıştık birbirimize, dalmışız.

Kendimize geldiğimizde halen birbirimize yapışık, onun organı benimkinin ağzında sanki nöbet bekler gibi, boynu bükük, beklemede. Hiç konuşmadan gene dillerimiz birbirimizin ağızlarının içinde danslarına başladılar. Altta yavaş yavaş kayınbabamın siki uyanmaya başladı. Küçük bir bel hareketiyle yolunu bulup o da yavaş yavaş keşif gezintilerine çıktı. Yatakda yatay olarak ikinci harika dansımız başladı. Babam sırtüstü döndüğünde ben doğal olarak üstündeydim. Harika bir at binicisi olduğumu da o gün keşfettim.

Uçmalarıma devam ediyordum. İtiraf etmem gerekirse, kocamla hiç böyle müthiş bir aşk-seks yaşamamıştım. Kayınbabamın performansına şaşmamak elde değildi. Sonradan söyledi, Viagra almış. Babamın içimdeki vuruşları giderek bombardımana dönüştü. Ben de neredeyse gene boşaldım boşalacağım. Bu kez ben sırtüstü döndüm. Kayınbabam bacaklarımı omzuna alıp birkaç git-gelden sonra, “Hadi!” dedi. O anda ben de hazırdım. Sarsıla sarsıla boşaldı. Gene benim pozisyonumu bozdurmadı. Bacaklarım havada, siki içimde, benimkiyle öpüşe koklaşa bir süre bekledik. Bana banyo bile yaptırmadı. Bir öpücük kondurup, “Hadi bakalım iyi uykular!” deyip, kendisi duşunu aldı. Uyuduk.

Uyandığımda, bir an nerede olduğumu anımsayamadım. Yanımda kayınbabam sırtı dönük uyuyor. Ağzımda hafif burukluk. Yavaş yavaş tüm ayrıntıları hatırlıyorum. Kendime şaşarak hafiften hafiften gene kıpırtlarımın başlamakta olduğunu farkediyorum. Demek ki ben bugüne kadar kendimi hiç tanıyamamışım. Kayınbabam yanımda sırtüstü dönüyor. İkimizin de üzerinde giysi yok. Kayınbabamın siki elektrik direği gibi. Sabah çişi var herhalde. Elimi tükürüklüyorum, amımı ıslatıyorum, o da başlamış zaten yavaştan ıslanmaya, dönüyorum, kayınbabamın sikinin başını amıma denk getirip başlıyorum üzerine oturmaya. Yavaş yavaş içime kaydığını duyumsadığımda artık kendimi kontrol edemiyorum, hareketlerim hızlanıyor. Uyanan kayınbabam elleriyle belimi sarıp beni iyice kendine bastırıyor, “Götünden istiyorum güzelim!” diyor.

“Hiç yapmadım, ama sana feda olsun!” diyorum. Vıcık vıcık amımdan çıkarıp götüme getiriyorum kayınbabamın sikinin başını. Üzerine yavaş yavaş oturmaya, içime almaya çalışıyorum. Bir anda başının içimde olduğunu farkediyorum. Biraz acı, çok zevk. Bekliyorum. Gene yavaş yavaş kayınbabamın sikini götüme kendim almaya başlıyorum. Her milimini hissediyorum. Götümün her noktası ayrı gidişiyor, istiyor. Zevkten zevke uçuyorum. Tamamını aldığımda dillerimiz de gene danslarına başlıyorlar. Kendimi yukarı alıp atımın üstünde değişik hoplama zıplama numaraları yapıyorum. Kayınbabam bir anda beni altına alıp sikini götümden çıkarıyor, amıma sokmasıyla patlaması, döllerini bir yağmur gibi içime akıtması bir oluyor.

O gün kahvaltımızı da otelde yaptık. Evimize geldik. Sanki kayınbabamın yeni karısı gibiydim. Yeni evlenmiş bir gelin gibi hissediyordum kendimi. Kayınbabam da bana karşı çok kibar ve anlayışlı davranıyordu. Konuştuk, kocam gelene kadar, karı koca gibi her gün her akşam birlikte olacaktık. Kocam geldiğinde gene her şey eskisi gibi olacaktı. Oldu olmasına da, ben kayınbabamın beni götümden sikişini, daha doğrusu, benim kayınbabama götümü verişim hiç aklımdan çıkmıyordu. Ne yapıp yapıp kayınbabamla bir daha götten sikişmek istiyordum. Şimdi de takıntım bu olmuştu. Evet, hamile kaldım. Çocuğumuz olacaktı.

Kocama hiçbir şekilde bu takıntımdan söz etmedim tabii ki. Bir ara kayınbabamla yalnız kaldığımda söyledim. O da beni arzuladığını unutamadığını söyledi. Anlaştık, kocam işe gittiğinde, kayınbabamla götümden sikişiyoruz. Kayınvalidem hiçbir şekilde sorun değil. Şimdi yedi kocalı Hürmüz’ü daha iyi anlıyorum. Çocuğumun babası, amımı götümü siken kayınbabamı ben de seviyorum.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Çook Uzun Bir Hikaye…(2)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Çook Uzun Bir Hikaye…(2)

Eniştemin bana karşı olan davranışlarındaki bu değişimin sebebini çok düşünmeme gerek yoktu aslında, ilk aklıma gelen onun da halam gibi kamera görüntülerini izlemiş olmasıydı. Okulun da tatil olması sebebiyle tüm günümü evde geçiriyordum, halam tatile gitmeden önce dolabımdaki tüm erkek iç çamaşırlarını atmış, sadece kendi aldıkları ve benim daha önceden satın aldığım kız iç çamaşırlarını bırakmıştı, artık onları giymekten başka çaremde kalmamıştı.
Ertesi gün utana sıkıla akşama doğru alt kata indim, eniştem işten dönmüş televizyon karşısında oturuyordu. Akşam yemeğini dışarıdan söylemişti, bir an önce yemeği bitirip tekrar odama çıkma derdindeydim. Pek bir şey de konuşmadık zaten eniştemle yemekte, yemeğimi bitirip tam odama çıkmak üzere kalkarken eniştem kolumdan tutup, gel bakalım dedi biraz sohbet edelim seninle. Usulca peki diyebildim, koltuğa oturduğumda o da hemen yanıma ilişti, bacaklarımız birbirine değiyor, sol elini benim omzuma atmış sağ elini de bacağımın üzerine koymuştu. O anda konuştuğunu fark edebiliyor ama ne anlattığını duyamıyordum sanki sol eli omzumda dolaşırken sağ eliyle de tembihler gibi bacağıma vuruyor yavaşça, ardından da bacağımın üzerinde gezdiriyordu. O da halam gibi, ondan çekinmemem gerektiğini, artık uzun süredir birlikte yaşadığımızı, hiçbir sıkıntımın olmaması gerektiğini, nasıl rahat ediyorsam öyle yaşamam gerektiğinden falan bahsettiğini hatırlıyorum, ama o esnada elleri boş durmuyor sürekli olarak omzumda ve bacaklarımda geziniyordu. Konuşmaya devam ederken, elimi alıp kasıklarının oraya koydu, tam olarak sikini avuçlamasamda, elimin kenarıyla sikini hissedebiliyordum, elimi çekmeme de fırsat tanımıyor, elini elimin üzerine koymuş, konuşmasının sonu gelmiyordu. Sikini hissedebiliyordum, ne dimdik olmuş ne de uyur vaziyette, yarı sertleşmiş bir şekilde kıpırdamadan yatıyordu iç çamaşırının içinde, geçen gün banyoda gördüğüm şeye artık dokunuyordum, her ne kadar pijamasının üstünden olsa da. Neyse, ben fazla kafanı şişirmeyeyim senin istersen çık odana dediğinde, teşekkür edip yanından ayrıldım ve o anı unutmak için hemen yattım…

Ertesi günün çoğunu yine odamda geçirdim, öğleden sonra eniştem kapımı çalıp alt kattaki banyonun hala sorunlu olduğunu benim banyomda duşa gireceğini söyledi, aradan 15 dakika geçmeden banyodan bana seslendiğini duydum, ilk başta duymamazlıktan gelsem de o ısrarla çağırmaya devam edince kapıyı çalarak banyoya girdim, sırtı bana dönük bir şekilde, şu lifi sırtıma sürer misin dedi, malum halan kaç gündür yok, ee o olmayınca iş sana kaldı deyince bende itiraz edemedim. Elimden geldiğince uzaktan ve mesafeli bir şekilde lifle eniştemin sırtını köpürtüyordum, bana o gün duş alıp almadığımı sordu, hayır dediğimde, fıskiyeyi eline alıp beni ıslatmaya başladı, enişte dur ne yapıyorsun diyene kadar ben sırılsıklam olmuştum, gülerek, çıkar hadi üzerindekileri de duşa gir deyince, sen bitir daha sonra girerim ben desemde, kolumdan tutup, ıslak ıslak dolaşacaksın sonra hasta olup halandan azar işittireceksin bana demesiyle beni kendine doğru çekti, kalçalarımdan kavrayıp pijamamı indirdiğinde, pembe külotum ortaya çıktı, nasıl olduğunu anlamadan t-shirt’ümü de çıkarınca, kurtulma çabamın nafile olduğunu anladım, iri yarı eniştem ve karşısında tıfıl ben. Böyle külotumla alayım enişte diyebildim ben duşu, o da hadi bu seferlik öyle olsun deyip arkama geçmişti bile, artık sikini belimde hissedebiliyordum, dünden farklı olarak tamamen sertti, eniştem arkamda beni yıkama bahanesiyle ellerini vücudumda gezdirirken, sik**e tenimde dolanıyordu. Elleri göğüslerimden, bacaklarıma, oradan da kalçalarıma iniyor, avuçluyor ve tekrar yavaşça yukarı çıkıyordu. Sanırım artık ufak tacizlerden sıkılmış olacak ki, işi ilerletmek istiyordu, korkumdan itiraz edemiyordum, karşı çıkarsam aileme tangayla çekilmiş videolarımı göstermesi aklımın hep bir köşesindeydi. Ellerini omuzlarıma koyup yavaş yavaş bastırmaya başladı, o güce karşı koyamıyor, yavaş yavaş önünde eğilip ardından dizlerimin üzerinde kalakalmıştım. O, hemen bir adım atıp önüme geçti, artık siki dudaklarımın ucundaydı, elleriyle kafamı yavaşça tutup kendine doğru çekti, sikini ağzıma yerleştirmesi ve ağzımın içinde gidip gelmeye başlaması çok uzun sürmedi. Ahhhh sesiyle sikini ağzımın içinde ileri geri hareket ettiriyordu tepemizden akan sularla birlikte, bu şekilde dakikalarca devam etti, arada sikini ağzımdan çıkarıyor, avuçlayıp kaldırıyor, taşaklarını ortaya çıkarıyor iyice, sol eliyle de kafamı kendine doğru çekip, taşaklarını yalatıyordu. Birkaç dakika sonra sikini tekrar ağzımdan çıkardığı an, 3-5 saniyelik sıvazlama sonrası bağırarak suratıma boşaldığını hatırlıyorum, o sırada güçlü bir şekilde titremiş ve bağırmış, kalan son damlasını da bıraktıktan sonra dudaklarıma döllerinin, sikine su tutmuş ve banyodan çıkıp gitmişti. Ben ise duşa kabinin içinde oturmuş, tepemden yağan sularla birlikte ağlamamak için kendimi zor tutmuştum, hep hayal etmiştim böyle bir şeyi ama ne eniştemle, ne de zorla…

(Devam Edecek)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Evlendiğimden Beri Kocam Beni Sikiyor Sanıyordum

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Evlendiğimden Beri Kocam Beni Sikiyor Sanıyordum

Evlendiğimden Beri Kocam Beni Sikiyor Sanıyordum! (Cavidan 27 Y., Bursa / Türkiye)

Merhaba ben Bursa’dan Cavidan, 27 yaşında, kapalı giyinen, ince yapılı, uzun boylu (1.75 cm), 63 kiloda bir bayanım. Çevremden güzelliğimle ilgili çok sözler duyarım. Evleneli 2 yıl oldu ve çocuğum yok. Belçika’da yaşayan 36 yaşındaki teyzemin oğlu İlhan abi (ben ona çocukluğumdan beri abi derim), eşini ve kızını, karısının memleketi olan Hatay’a bırakıp köyümüze, yani Bursa’nın bir ilçesi ve onunda bir köyüne geldi. İlçenin ve köyün adını söylemek istemiyorum. Annemin kadın hastalığı vardı, İlhan abi, “Hadi anneni İstanbul’a, doktora götürelim!” dedi. Ben de kocamdan izin aldım, annemle birlikte, İlhan abinin lüks arabasıyla, İstanbul’da, tanınmış bir kadın doğum doktoruna gittik. Annem muayene oldu, rahim kanseri imiş. İlhan abi ile konuşup, 3-4 gün içinde ameliyat olmasına karar verdik. İlhan abi bana, “Gelmişken sen de muayene ol!” diye tutturdu. Ben karşı geldim, ama annem de ısrar edince, utana sıkıla mecburen, kocamdan başkasına göstermediğim mahrem yerimi, zorla da olsa doktora gösterdim…

Doktor bana sadece, “Evlimisin?” diye sordu. Ben de, “Evet.” dedim. Doktor yorum yapmadan dışarı çıktı, İlhan abi ile görüştü. Sonuç olarak bir hastalığımın olmadığını söyledi. İlhan abi doktorla konuşup, annemin ameliyat gününü belirlediler. Doktor, annemin 10 gün kadar hastanede kalması gerektiğini söyledi. Oradan ayrıldık. Annem bana söylenmeye başladı, “Kocaman kadın oldun, daha temiz olmasını beceremiyorsun! Pis olduğun için mi muayene olmak istemedin?” diye benimle çekişiyor, İlhan abi bizi dinliyordu. Ama bize müdahale etmedi. Sadece, “Cavidan sen damadı ara, durumu söyle, en az 10 gün buralardayız, annemin yanında kalacaksın!” dedi. Ben de aradım. Kocam beni kırmazdı, hemen kabul etti. O gün hastane yakınında uyduruk bir otelde kaldık ve ertesi gün annemi hastaneye yatırdık. Sağlam hasta olduğu için refakatçı kabul etmediler. Biz dışarı çıktık. İlhan abi, “Hadi ufaklık, kendimize doğru dürüst bir otel ayarlayalım, buralarda bir hafta felekten gün çalalım! Ama benimle gezecek ve yaşayacaksan, kendine bakman gerekiyor, sana biraz bakım yapalım!” deyip, lüks bir kuaförün önünde durdu…

İçeri girdik, birkaç kadın saçlarını yaptırıyordu. Patroniçeyi dışarı çağırdı, bir şeyler konuştu, sonra içeri girip bana patroniçeyi göstererek, “Seni ona emanet ediyorum, sözünden çıkma, dediklerini yap, ben saat 18.00 gibi alırım seni!” deyip gitti. Saate baktım, daha yaklaşık 4 saat burada idim, aklımdan bu kadar zaman ben ne yapacağım burada diye geçirdim, aynı zamanda İlhan abi boylu poslu, zengin ve yakışıklı birisi, yengem de olmadığına göre, herhalde çapkınlık yapmaya gidecek diye düşündüm, soru sormadım. Patroniçe çalışanlardan birini çağırıp, “Bu hanımefendiye tırnaktan başlayıp en son saç teline kadar temizleyip bakım yapılacak. Buradan çıkarken kendini tanımayacak!” diye emir verdi…

Uzatmayayım, etek traşım dahil, istemesem de bana bakım yaptılar. Bu arada benimle ilgilenen bayan bana, “Hadi iyisin, zengin birini bulmuşsun, iyi değerlendir!” dedi. Ben, “O benim abim!” dedimse de, “Ben böyle abileri çok gördüm, değerlendir derim başka birşey demem!” diye kesip attı. İlerleyen dakikalarda konuşurken artık abim demiyordum, desem de inanmayacak diye. “Bak kızım demedi deme, buradan çıktıktan sonra seni bir mağazaya götürecek, güzel kıyafetler, yani seksi kıyafetler alacak! Biraz cilve yaparsan kuyumcuya da götürür seni, güzel hediyeler aldırabilirsin. Daha sonrada lüks bir otele attı mı, senden karşılığını isteyecek!” dedi. “Olmaz abla, o öyle şeyler yapmaz!” filan desem de, “Kızım tecrübelerimiz konuşuyor, bu dediklerim çıkmazsa gelip bana anlatırsın, tamam mı?” dedi. Ben de, “Tamam!” dedim. Bu arada benim işim bitti, oradaki dergilere bakmaya başladım. Renkli kıyafetler, mini etekler, iç çamaşırları tanıtan dergiyi bayağı karıştırdım. Bana bakım yapan bayan gelip, “Ha şöyle, o dergideklerden aldır, kendini ucuza getirme!” diye kulağıma fısıldadı. İçime kurt girdi, ama yine de o benim teyzemin oğlu, böyle bir şey olmayacak diye de düşünüyordum.

Saat 18 olduğunda İlhan abi geldi. Beni görünce, “Ufaklık senmisin?” diye şaka yapıp, “Sen arabaya git!” dedi. Ben de itirazsız gittim, kuaföre kadar para ödediğini bilmiyorum. Ama merak ta ediyordum, bayanın dedikleri olacak mı diye. Arabaya bindi, “Açlık durumu nasıl? Karnımızı doyuralım mı? Yoksa önce otel mi ayarlayalım?” dedi. Ben cevap vermeden, “Önce otel!” diye söylendi. Çok lüks bir otele geldik. İlhan abi iki yataklı bir oda kiraladı ve bir günlük ücretini ödedi, “Memnun kalırsak, en az 10 gün kalacağız!” dedi. Otelde yemek menüsünü de öğrendik, oradan çıktık. Benim aklıma kuafördeki bayanın sözleri geliyordu sürekli. İlhan abi, “Hadi ufaklık, senin üstüne başına da bir şeyler alalım, güzelliğini tamamlasın!” dedi. Büyük bir mağazanın park yerine girdik. Yukarı çıkarken, “Parasını düşünme, limitsiz kredin var, ne istiyorsan alabilirsin!” dedi. Mağazaya girdik, bizi sanki önceden tanıyorlarmış gibi samimi bir şekilde karşıladılar. Benim şaşırdığımı görünce, İlhan abi, “Arkadaşımın mağazası!” dedi. Mağaza sahibi Hasan, “İlhanım, mağaza sizin!” deyip bir bayan çağırdı, “Hanımefendiye yardımcı olun!” dedi ve İlhan abi ile patron odasına geçtiler…

Ben bir takım iç çamaşırı, herzamankilere benzer şeyler, etek, elbise, başıma da desenli bir örtü aldım. Masraf olmasın diye de fiyatlarını soruyordum, fakat söylemiyorlardı. Bir ara benimle ilgilenen bayan yanımdan ayrıldı, patron çağırmış. Geri geldiğinde, “Hanımefendi aldıklarını değiştirmemiz gerekecek!” dedi. “Niye?” değimde, “Patronun emri, daha güzel şeylerle seni yeniden tanımlayacağız!” dedi. Ben de pek anlamasam da, tamam demek zorunda kaldım. Kuafördeki dergide gördüğüm kıyafetlerden giydirdiler. Bunları yaparken yine kuafördeki bayanın sözleri aklıma geldi, (Gerçekten İlhan abi beni sikecek mi?) demeye başladım, bir taraftan da, (Yok olmaz, hem ben evliyim, hem o evli, o iş olmaz!) diye düşünüyordum. Neyse mağazada işimiz bitti, İlhan abinin yanına gittik. Tezgahtar bayan, “Efendim, sizin emrettiğiniz gibi bir şeyler ayarladık!” dedi. İlhan abi de, “Hadi ufaklık şimdi karnımızı doyurma zamanı!” dedi. Patron, “Misafirimiz olun, beraber yiyelim?” falan dedi, ama İlhan abi, “Yok, ufaklıkla baş başa yiyeceğiz!” dedi ve vedalaşıp çıktık…

Kuafördeki bayanın dedikler bir bir oluyordu. Şimdi de kuyumcu derse, kesin bu gün sabaha kadar beni sikecek diye düşünüyordum, bir taraftanda beni sikmek isterse ne yaparım diye düşünüyorum. Rezillik çıkarma ihtimalim yok ya, herhalde boyun eğeceğim diye düşünmeye başlamıştım ki, “Aslında sana şimdi bir kuyumcuya gidip güzelliğini tamamlayacak bir şeyler daha almamız lazım ya, önce şu karnımız doyuralım bakalım!” deyip otelin yolunu tuttuk. Otele vardığımızda, otel görevlileri arabadan 3-4 poşet alıp odaya götürdüler. Halbuki benim aldığım en fazla 2 poşet olur. Herhalde İlhan abi de kendine birşeyler aldı diye düşündüm. Otelin lokantasına çıktık, mükellef bir yemek yedik. İlhan abi yemeğin yanında birşeyler içti, bana da, “İç!” dedi, ama ben, “İçmem, hayatımda hiç içmedim.” dedim. “Herşeyin bir ilki var, birşeyler söyleyim de iç!” dedi ve garsonu çağırıp kırmızı şarap söyledi. İlhan abiyi kırmamak için bir kadeh içtim. Bana bir kadeh daha doldurup içmem için ısrar edince, ben içimden, (Tamam, olay anlaşıldı, itiraz ve kaçış yok bu gece, galiba İlhan abinin yarağını yiyeceğim!) diye geçirip, kendimi bu gece sikilme fikrine alıştırmaya çalışıyordum. O doldurduğu kadehi de içtim, hesabı ödeyip odamıza çıktık…

Kanaat getirmiştim, beni kesin sikecekti, ama merak ediyordum, bakalım nasıl isteyecek diye. İçeri girince içeride iki oda vardı, büyük odanın içerisinde büyük bir yatak, küçük odada da tek kişilik bir yatak vardı. İlhan abi, “Ben duş alacağım!” deyip duşa girdi. Duşunu aldıktan sonra havluya sarılarak çıktı, büyük odaya girip, geniş bir şort giyip, üzerine birşey giymedi. Ben zaten esk**en İlhan abinin vücudunu biliyordum, ama hiç beni sikmek isteyen biri olarak bakmamıştım. Çok karizmatik, kaslı bir erkekti. Yatağa uzandı, “Hadi canım sen de duşunu al, sonra da aldıklarını bana göster bakalım!” dedi. Ben de duşa girdim. Her tarafım bakımdan geçmişti, ister istemez elim amcığıma gitti, (Hadi bugün sana ziyafet var, kadının dediği gibi tadını çıkaralım!) diye aklımdan geçirdim ve bu duygu hoşuma gitmeye başlamıştı…

Banyodan çıktım, “Hadi göster şunları bakayım!” deyince, içeri girmeden, “Abi ben utanırım, bunları sana gösteremem!” dedim. “Hadi utanma, utanılacak birşey yok, giy bakayım!” dedi. Utana sıkıla, iççamaşırların aralarında en masum olanlarını giyip, üzerime de bornozu giyip içeri girdim. Bana gülerek, “Ne o kız, mağazadan bornoz mu aldın?” dedi. “Hayır, utanıyorum!” dedim. “Bak kalkarım şimdi, hadi!” deyince, arkamı dönüp bornozu çıkardım. “Vay vayyy! Bizim ufaklığa bak! Bu ne güzellik kız? Vücudun hiç bozulmamış, yoksa daha kız mısın?” dedi. “Abi yaa, biliyorsun ki evliyim!” dedim. “Hadi önünü dön!” dedi. “Dönemem!” falan dediysem de, “Burda biz bizeyiz, hadi dön!” dedi. Utana sıkıla döndüm. “Vayyyy, tahminimden de güzelmiş! Hadi diğerlerini de göster!” diye emretti. Ben de kayıtsız şartsız uydum, mağazada elime bile alamadığım külodu ve aynı renkteki sütyeni giydim. Kendimi podyumlardaki mankenlere benzeterek içeri girdim. Elimle amcığımı kapatmaya çalışıyordum, “Çek kız elini! Onun kıymetini bilmeyen birine seni verdik diye zaten vicdan azabı duyuyorum!” dedi. “Niye öyle diyorsun abi?” dediğimde, “Peki doktor sana niye evlimisin diye sordu, biliyormusun?” dedi. “Hayır, bilmiyorum…” dedim. “Ben biliyorum, ama daha sonra söylerim!” dedi. Bu arada sürekli eliyle kalkan yarağını kapatmaya çalışıyordu.

Biraz sonra, “Hepsi bukadar mı aldıkların?” diye sordu. “Benim almadığım kıyafetler de var burada, herhalde yanlış göndermişler?” dedim. “Hayır yanlış değil, ben aldım! Onları da yarın giyersin. Yoruldun, gel yanıma otur, biraz muhabbet edelim!” deyip yanına çağırdı. Zaten üstümdeki iççamaşırlarıyla her yanım açıkta gibiydi, utanarak yanına vardım, yatağın kenarına oturdum. Günümün nasıl geçtiğini filan sordu, “Utanıyorsan şu battaniyenin altına gir!” dedi. “İyi olur!” deyip yatağa girdim. Bir süre sonra saçlarımı okşamaya başladı, “O pezevenk kocan senin kıymetini bilmiyor, üzülüyorum senin için!” dedi. Benim yanıma yanaşıyordu. Bir anda dirseğinin üzerine kalkarak, “Sana kadınlığını yaşatmak istiyorum, bana müsaade edermisin?” dedi. “Nasıl olur, sen benim abim sayılırsın!” dedim. “Bugün olmayıveririz!” dedi. “Yapamam!” filan dedim, ama o, “Sen yapmayacaksın, ben yapacağım! Eğer utanırsan, beni görme, çek şu battaniyeyi başına!” deyip, başıma çekti…

“Abi yapma!” filan dedim, ama çare yoktu, bu gün beni sikecekti, hiç olmazsa o zevk alsın diye, ona arkamı döndüm. Arkadan yanaşıp, saçlarımı koklayıp, kulak memelerimi öpmeye başladı. Kocamda görmediğim bir heyecan duyuyordum. Bir taraftan da varlığı ile yokluğu tartışılır külodumu ve südyenimi çıkardı, arkama kazık gibi ve alev alev yanan yarağını dayadı. Ben yönümü dönemiyordum, ama arkadan amcığıma geçireceğini hissediyordum. Biraz öptükten sonra beni çevirdi. Gözlerimi açamıyorum, ama müthiş heyecan duyuyordum. Taa aşağılara, ayağıma kadar indi, öpüp yalayarak amcığıma kadar gelince, “Annenin konuşmasından burasının kıllı olduğunu tahmin etmiştim, ama tam bana göre hazırlamışlar, onlara teşekkür ediyorum!” deyip, diliyle amımın dudaklarını açmaya başladı. Kocam daha beni doğru dürüst soyup ta amıma bakmamıştı bile…

Ufak ufak gözlerimi açıp bakmaya başladım. O amımı yaladıkça, ben de popomu kaldırarak, dilinin daha derinlere girmesini sağlıyordum. Yukarılara doğru uzandı, memelerimi okşamaya başladı. Memelerim avuçlarında kayboluyordu. Böylesine bir zevk alacağımı düşünmüyordum, onun yaptığı masrafların karşılığı olarak onunla görev olarak birlikte olur gider yatarım diye düşünüyordum. Ama resmen kudurmuştum. Bir an önce yarağını görmek ve yemek istiyordum. Dudaklarımı öperken, aşağıdan da amcığımı birşeyler zorluyordu. Fakat onun altında şort vardı. Biraz daha dudaklarımı öptükten sonra aniden üzerimden kalktı ve “1 saniye bekle!” deyip diğer odaya geçti. Biraz sonra elinde bir rulo kağıt havlu ve çırıl çıplak olarak içeri girdi. Ben gördüğüme inanamadım, önündeki yarak eşşek siki gibi sağa sola sallanıyordu. Yarağından gözümü alamadığımı görünce, “Ne o, daha önce hiç yarak görmedin mi?” deyip yatağın kenarına gelip dikildi. Elini bana uzatarak benim yataktan doğrulmamı sağladı ve yatağın kenarına çekerek ayaklarımı aşağıya indirdi. O koca şey şimdi ağzımın hizasına geldi. “Hadi, ne duruyorsun, ellesene!” diye emretti…

Korka korka ellemeye çalışıyordum ki, “Bu ne kız, taze gelinin yarağa dokunduğu gibi dokunuyorsun! İlk defa mı yarak görüyorsun?” dedi. “Böylesini ilk defa görüyorum!” dedim. Elimi değdiğimde kazık gibi olduğunu hissettim. Dibine kadar sıvazlayarak elledim. Saçımdan tutarak yarağını ağzıma sokmaya çalışıyordu. Bense sadece başının etrafına dudaklarımı değdirebiliyordum. Bir anda kollarımdan tutarak kaldırdı. Zaten benden çok uzun boylu ve güçlü idi. Göğsüne başımı bastırıp, popomu avuçlayarak beni kendine çekti, yarağını aramızda sıkıştırmıştık. Biraz böyle bekledikten sonra beni kucakladığı gibi yukarı kaldırdı. Ben de düşmemek için boynuna sarılıp bacaklarımı beline doladım. Bu pozisyonda sanki yarağını bacaklarımın arasına aldım, amcığımın dudakları arasına sıkıştırmıştım. Biraz dans eder gibi sarılı durduk, sonra yavaşça beni yatağa yatırdı, bacaklarımı onuzuna alarak, o kocaman şeyin dibinden tutarak, aşağı yukarı kaygan amcığıma sürtmeye başladı. Korkuyordum aslında, ama ne olacaksa olsun artık diye düşünüyordum…

Aşağı eğilerek, “Benim küçük sevgilim, şimdiye kadar sana kadınlığını hissetirmemişler, hazırmısın?” diye sordu. Gözlerimle evet dediğim anda dudağıma yapıştı ve abandı. Sanki amcığıma birisi kolunu sokuyordu. Dudakları dudaklarımı hapsettiği için bağıramadım, ama geri itelemeye çalıştım. Ne mümkün, dibini bulmuştu. Biraz öyle bekledi. Dudaklarımı ağzından kurtardım ve “Offf, ne yaptın abi, biryerlerim yırtıldı!” dedim. “Kızlığını bozdum, kocan olacak beceriksiz seni 2 yıldır adam gibi sikememiş, doktor senin halen kız olduğunu söyledi bana!” deyip, biraz geri çekilerek yatağın başında bulunan kâğıt havluyu alarak altıma koydu, sonra yarağını amcığımdan çekti ve kanların akmasını sağladı. Ben kanı görünce kızlığımın daha yeni bozulduğuna kanaat getirdim…

Amcığımdaki ve yarağındaki kanları sildikten sonra, yarağını yeniden soktu amcığıma. Yavaş yavaş dibine kadar girip çıkıyordu. Memelerimi emiyor, dudaklarımı öpüyor, güzel sözler söylüyordu. Az sonra beni bir titreme tuttu, amcığım karıncalanmaya başladı, gözlerim kaydı, bayılacakmışım gibi, sanki uçacakmışım gibi hissediyordum kendimi. Hiç böyle olmamıştım, gelmek böyle oluyor demek ki diye düşündüm. Ne kadar süre beni böyle sikti bilmem ama, bana bayağı uzun geldi. Ben bu sürede 2 sefer daha geldim herhalde. Sonunda o da gelmek üzereydi, “Hamile kalmak istermisin canım?” dedi. Ben hemen, “Hayırrr!” dedim. O da o kocaman yarağını amcığımdan yavaş yavaş çıkararak, dibinden tutup göbeğime doğru attırmaya başladı. 2 yıldır evliyim, kocamın böyle tazzikli attırdığını görmemiştim. Bana kağıt havluyu vererek temizlenmemi işaret etti. Ama ben iyice yorulmuştum, ellerimi ve bacaklarımı yana açarak yatağa ölü gibi uzandım. “Ah yavrum, çok mu yoruldun? Sen kıpırdama ben sana hizmet ederim!” deyip beni temizledi. Sonra yanıma yatıp, arkamdan sarıldı ve “Dinlen sevgilim, geceler uzun, artık benimsin, benim iznim artık bitene kadar buradayız, tamam mı?” dedi. “Sen nasıl istersen abiciğim!” dedim.

İlk gecemizde 2 defa daha pozisyon değiştirerek sikiştik. Ertesi gün kendimize geldiğimizde, hastaneye annemin yanına gittik. Annem bendeki değişikliği görünce, “Ha şöyle, kadına benzemişsin! Aferin İlhan oğlum, iyi yapmışsın!” dedi. Sanki benim ilk defa adam gibi yarak yediğimi hissetmiş gibiydi. Annemin ameliyatı zor geçti. Ama biz 10 gün balayı yaptık. Son sikiştiğimizde hamile kalmaya karar verdim ve içime boşalmasını sağladım. Köye gidince de, “Doktorda tedavi oldum!” deyip kocamla yattım.

Şimdi İlhan abiye benzeyen bir çocuğum var.

[Cavidan]

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

kurtköy escort erotik film izle sincan escort bakırköy escort Ankara escort bayan Ankara Escort Ankara Escort Rus Escort Eryaman Escort Etlik Escort Sincan Escort Çankaya Escort çankaya escort etlik escort gaziantep escort rus escort kızılay escort kayseri escort mersin escort kocaeli esgort bahçelievler escort escort ankara izmir escort izmir escort izmir escort taksim escort taksim escort kocaeli escort kocaeli escort beylikdüzü escort Escort beylikdüzü escort şişli escort mecidiyeköy escort burdur escort bursa escort çanakkale escort çankırı escort çorum escort denizli escort diyarbakır escort düzce escort edirne escort elazığ escort Antalya escort Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com ensest hikayeler hurilerim.com eryaman escort demetevler escort porno escort görükle escort escort escort escort travestileri travestileri balçova escort alsancak escort gaziemir escort bornova escort konak escort buca escort karşıyaka escort mersin escort bursa sınırsız escort bursa escort porno izle xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort görükle escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort görükle escort antalya escort Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort şişli escort istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti Moda Melanj mobil bahis bahis siteleri kaçak bahis güvenilir bahis canlı bahis canlı bahis